Makijaż z brokatem

  • 2010-08-28, o 13:11
  • 38
  • 11 459
  • 23
  • 34

Makijaż z brokatem

Jak nakładać na makijaż brokat tak by długo się trzymał,nie osypywał się. Słyszałam że można go nakładać z dodatkiem lakieru do włosów ale jakoś mnie to nie przekonuje bo zawsze może piec w oczka. Proszę o poradę,może nawet Ladymakeup zrobi kiedyś taki makijaż z dodatkiem brokatu...Pozdrawiam Was dziewczyny:)

Re: Makijaż z brokatem

Jest takie cos np. z Inglota nazywa sie Duraline i służy do własnie takich rzeczy. Można to zmieszać z brokatem albo z cieniem sypkim. Nie wiem ile to kosztuje ale podobno jest bardzo db. Można robic dzieki temu m.in kreski z kazdego cienia jaki mamy i utrzymuje sie tak długo jak te profesjonalne. A tak poza tym to szczerze mówiąc nie wiem bo jesli mam brokat to już w formie płynnej (eyeliner). Zawsze mozna go nałozyć na baze i może bedzie sie db trzymał ale wiadomo że cos tam sie osypie... Co do tego lakieru do włosów to nie próbowałabym tego, wole nie myślec jak to może podraznić oko

Re: Makijaż z brokatem

nie lubie brokatu

Re: Makijaż z brokatem

nie lubie brokatu

2015-08-17 13:40:36 autor karolina1005

Ja za brokatem też nie przepadam, ale jednak czasem lubię jak coś na oku się błyszczy :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż z brokatem

nie przekonuje mnie taki makijaż

Re: Makijaż z brokatem

Nie, nie, nie! Żaden lakier do włosów na powieki! Tam aż się roi od alkoholi, więc lepiej go nie używać nigdzie na twarz. Kryolan ma taki specjalny klej do brokatu. Jest niedrogi ale świetny jak to Kryolan :) 

Re: Makijaż z brokatem

Nie, nie, nie! Żaden lakier do włosów na powieki! Tam aż się roi od alkoholi, więc lepiej go nie używać nigdzie na twarz. Kryolan ma taki specjalny klej do brokatu. Jest niedrogi ale świetny jak to Kryolan :) 

2015-09-28 15:22:05 autor

Masz rację. Nie wiem skąd się wziął ten pomysł by spryskiwać twarz lakierem. Jak sama nazwa wskazuje lakier do włosów jest do włosów ;)

Re: Makijaż z brokatem

Duraline. To samo tyczy się cieni sypkich. JEdnak ja brokatu nie cierpię.  

Re: Makijaż z brokatem

Zdecydowanie na specjalny żel do brokatu lub klej. A cyrkonie np. na klej do rzęs

znalazłam jeszcze moje staaare (sprzed pięciu lat) makijaże oczu z brokatem i jeden z cyrkoniami:

Re: Makijaż z brokatem

osobiście nie lubie takich makijaży

Re: Makijaż z brokatem

a ja brokatu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: