Makijaz

  • 2011-02-05, o 15:38
  • 27
  • 7 252
  • 16
  • 23

Makijaz

Witam Ladymakeup!
Od jakiegos czasu ogladam Twoje filmiki zwiazane z makijazem i nie tylko:) Jestem blondynka o jasnych wlosach i duzymi niebiesko-zielonymi oczami. Nigdy nie uzywalam cieni do powiek bo nie wiem jakich kolorów uzywac, aby uwydatnic ich kolor a bardzo mi sie podobaja Twoje makijaze i chciala bym, zebys zaprezentowala jakis filmik pod kolor moich oczu.
Pozdrawiam:))

Re: Makijaz

z tego co piszesz to wynika że mamy podobny kolor oczu ja stosuje kolory takie tak szarości łączone ze srebrnym, fiolety, brązy z beżem, róże. wydaje mi się że dobrze w nich wyglądam ale fajnie by było znać opinie kogoś kto się na tym zna

Re: Makijaz

Hej dziewczyny
Niedługo robię imprezę, a mianowicie moje 18-te urodziny. Chciałabym się ładnie pomalować, ale nie mam pomysłu jak to zrobić(jakie cienie wybrać itd.). Mam nadzieję, że mi pomożecie
Sukienka będzie taka w stylu "małej czarnej", dopasowana, szaro-czarna(szara część od góry, a kończy się pod biustem, dalej jest czarna).
Jestem brunetką o niebieskich oczach i noszę okulary z lekko różowymi oprawkami(noszę "minusy" więc zależy mi na powiększeniu oka).
Proszę o pomoc

Re: Makijaz

A może coś ze srebrem, szarym i turkusem (położony mniej więcej na środku)?

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Makijaz

o to by było dobre najpierw przetestuje i zobaczę jak mi to wyjdzie
Dziękuję Ci bardzo:)
Czekam na więcej propozycji

Re: Makijaz

Przed doczytaniem info o o różowych oprawkach chciałam zaproponować Ci jakiś kolorowy makijaż, tym bardziej,że masz nietypowy jak dla brunetki kolor oczu jednakże, gdy zauważyłam ze oprawki są różowe to zmienia się moja propozycja i punkt widzenia ;p przy intensywnym kolorze oprawek lepiej postawić na ich kolor nacisk - podkreślić policzki zbliżonym odcieniem i pomalować usta w tym samym kolorze efekt na pewno murowany poza tym przy minusach śmiało możesz pozwolić sobie na błysk na oku, który optycznie je powiększy - czyli cienie perłowe, błyszczące, z drobinkami są jak najbardziej odpowiednie kolor srebrny i czarny również - najlepiej tymi ciemniejszymi cieniami wyciągną zewnętrzny kącik oka z w kierunku skroni ps. szałowej imprezki i koniecznie wklej fotki makijażu

Re: Makijaz

Dziękuję Ci niezmiernie
jeśli nie zapomnę to zrobię fotki i wstawię Mam nadzieję, że uda mi się coś stworzyć

Re: Makijaz

sliczny

Re: Makijaz

Przed doczytaniem info o o różowych oprawkach chciałam zaproponować Ci jakiś kolorowy makijaż, tym bardziej,że masz nietypowy jak dla brunetki kolor oczu jednakże, gdy zauważyłam ze oprawki są różowe to zmienia się moja propozycja i punkt widzenia ;p przy intensywnym kolorze oprawek lepiej postawić na ich kolor nacisk - podkreślić policzki zbliżonym odcieniem i pomalować usta w tym samym kolorze efekt na pewno murowany poza tym przy minusach śmiało możesz pozwolić sobie na błysk na oku, który optycznie je powiększy - czyli cienie perłowe, błyszczące, z drobinkami są jak najbardziej odpowiednie kolor srebrny i czarny również - najlepiej tymi ciemniejszymi cieniami wyciągną zewnętrzny kącik oka z w kierunku skroni ps. szałowej imprezki i koniecznie wklej fotki makijażu

2011-02-09 23:25:56 autor ladymakeup

Świetny pomysł :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaz

dobra rada :)

Re: Makijaz

warto wiedzieć

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: