Makijaż ślubny

  • 2010-07-29, o 13:57
  • 30
  • 12 068
  • 21
  • 29

Makijaż ślubny

Jestem właśnie na dwa miesiące przed wielkim dniem i zastanawiam się nad makijażem,a dokładniej nad doborem odpowiednich kolorów. Jestem brunetką: mam ciemnobrązowe włosy, brązowe oczy i ciemną karnację. Chciałabym żeby makijaż był wyjątkowy a nie tradycyjny ale zarazem nie za wulgarny jak to przystało na makijaż ślubny. Zwykle maluję się w fiolety i grafity. Pomóżcie

Re: Makijaż ślubny

Myślę że chodzi tobie głównie o podkreślenie oczu ja myślę, że powinnaś postawić na połączenie różu z fioletem i podkreślenie kredką czy eyelinerem, wydaje mi się, że też fajny może być srebrny kolor z eyelinerem(tylko górna powieka zrobiona na kocie oko) moja koleżanka miała zrobiony taki makijaż był delikatny, ale wszystkim się bardzo podobało.

Re: Makijaż ślubny

postaw na oczy żeby były wyraziste ale nie zaostre własnie. Jako że to jest makijaz slubny to mysle że powinien jednak nawiazywac do "tradycji" tzn chodzi mi to to że chyba db by było żeby nie był zbyt ekscentryczny jakiś róż i fiolet tak jak lubisz. Tak jak juz kolezanka napisała eyeliner do tego i bedzie ok. Albo widze Cie jeszcze w drugiej wersji tak elegancko w tym graficie taki szykowne smoky eyes w takim metalicznym połysku. Skoro lubisz takie kolory to kombinuj coś sie wymyśli samo z doswiadczenia wiem że im mniej sie kombinuje tym lepiej wychodzi Uwazaj żeby nie przekroczyc pewnych granic bo bedziesz byglądała zbyt prowokacyjnie. A tak to coż życze wspaniałego ślubu i weseliska (PS. pamietaj żeby make up trzymał sie całą noc szaleństw )

Re: Makijaż ślubny

subtelny

Re: Makijaż ślubny

Ja bym udała się do kosmetyczki na makijaże próbne :)

Re: Makijaż ślubny

makijaz próbny to podstawa

Re: Makijaż ślubny

Złoto wygląda bardzo elegancko i pasuje świetnie do makijażu ślubnego. Na całą powiekę ruchomą można by nałożyć np pigment Kobo Seashell, który pięknie mieni się na różowo-złoto. Rozblendować załamanie średnim, ciepłym brązem, odrobinę przyciemnić zewnętrzny kącik. Dodać kreskę, jakieś kępki. A na dolną powiekę od wew. kącika nałożyć właśnie złoto, które pięknie dopełni cały makijaż. A usta można tutaj dobrać dowolne ale polecam coś jasnego, naturalnego. Też z tego względu, że nie będzie aż tak bardzo widać, kiedy pomadka zacznie się zjadać. 

Re: Makijaż ślubny

Złoto wygląda bardzo elegancko i pasuje świetnie do makijażu ślubnego. Na całą powiekę ruchomą można by nałożyć np pigment Kobo Seashell, który pięknie mieni się na różowo-złoto. Rozblendować załamanie średnim, ciepłym brązem, odrobinę przyciemnić zewnętrzny kącik. Dodać kreskę, jakieś kępki. A na dolną powiekę od wew. kącika nałożyć właśnie złoto, które pięknie dopełni cały makijaż. A usta można tutaj dobrać dowolne ale polecam coś jasnego, naturalnego. Też z tego względu, że nie będzie aż tak bardzo widać, kiedy pomadka zacznie się zjadać. 

2015-09-29 15:25:27 autor

mam takie samo zdanie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż ślubny

podzielam zdanie dziewczyn

Re: Makijaż ślubny

Przy makijażu ślubnym zawsze radzę, by wybierać taki, który będzie ponadczasowy. Tzn gdy spojrzymy na nasze zdjęcia za 10-15-20 lat, dalej będziemy się sobie podobać :)

Re: Makijaż ślubny

Rzęsy powinny być bardzo gęste
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: