Makijaż permanetny - kursy i szkolenia

  • 2019-02-07, o 21:31
  • 9
  • 3 660
  • 5
  • 5

Makijaż permanetny - kursy i szkolenia

Cześć, przychodzę tutaj z pytaniem o kursy makijażu permanetnego. Wyczytałam, że to ciekawa i dobrze płatna branża. Niedawno byłam na zabiegu u linergistki i spodobała mi się ta praca tak z widoku trzeciej osoby.

Czy ktoś tu interesuje się lub ma znajomego obeznanego w temacie i może mi polecić miejsca gdzie nauczę się tego zawodu? Próbowałam szukać w internecie, ale ofert jest dużo i chciałabym wybrać dobry, polecony kurs. Pozdrawiam i dzięki!

Re: Makijaż permanetny - kursy i szkolenia

hej.

jeżeli chodzi o makijaż permanetny to zawsze korzystałam z usług firmy newlook's. oferują oni kursy i szkolenia w centrum stolicy, nie wiem skad jesteś, ale warto będzie się wybrać, ponieważ to obecnie najbardziej profesjonalna i zaufana firma na polskim rynku - i nie jest to tylko moja opinia.

są różne rodzaje szkoleń, cena jest bardzo różna. możesz też nawet wybrać i ustalić swój własny zakres tematu.

no w każdym razie polecam

Re: Makijaż permanetny - kursy i szkolenia

Mieszkam w Katowicach, trochę daleko ale cóż. Jeżeli naprawdę warto przyjechać i polecasz to jak najbardziej. Przeglądam ofertę i zastanawiam się który kurs wybrać. Zależy mi na tym, abym po nim mogła pracować w zawodzie.

Re: Makijaż permanetny - kursy i szkolenia

powiem tak, branża jest interesująca i rozwijająca się, więc warto zainwestować i sięgnąć po szkolenie najwyższej jakości, takie jak ci poleciłam. Co do konretnego typu - nie wiem, najlepiej będzie jak skontaktujesz się z nimi, napewno udzielą ci więcej informacji.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż permanetny - kursy i szkolenia

A coś z Krakowa możecie polecić? Wiem że kurs makijażu samych brwi niekiedy kosztuje ok 10tys zł...

Re: Makijaż permanetny - kursy i szkolenia

No dokładnie, może nie aż tak bardzo, ale drogie są. Cena jest napewno uzasadniona. Nie znam się na rejonach innych miast, ale do firmy którą Ci polecam przyjeżdżają ludzie z całej Polski szkolić się, to też napewno jest dobry argument. Proszę, zapoznaj się tutaj z ofertą i zobaczysz może coś cię zainteresuje

usunieto reklamę

Re: Makijaż permanetny - kursy i szkolenia

cześć. i jak tam @emeczka?

zdecydowałaś się na coś?

Re: Makijaż permanetny - kursy i szkolenia

Mogę polecić z Poznania Nouveau Contour, bardzo dobrze poprowadzone szkolenie z makijażu permanentnego. Szczerze mówiąc zastanwiam się nad kolejnym u nich, ale tym razem z ust.

Re: Makijaż permanetny - kursy i szkolenia

Tak, popytałam koleżanki w pracy i zdecydowałam się na kurs makijażu w Newlooks, tak jak mi poleciłaś :) Sorki, że się nie oddzywałam, ale jakoś zapomniałam o tym forum. 

Re: Makijaż permanetny - kursy i szkolenia

Hej, jeżeli chodzi o kurs/szkolenie z makijażu permanentnego to polecam wybrać salon w Warszawie, http://www.biotekpolska.pl/

Jestem w trakcie szkolenia z makijażu permanentnego w http://www.biotekpolska.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: