Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

  • 2016-12-14, o 01:44
  • 41
  • 13 824
  • 33
  • 38

Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Hej! :) Dziewczyny, chcialabym zrobic sobie makijaz permanentny brwi. Moje naturalne sa dosc jasne i rzadkie- malowanie ich rano zajmuje mi duzo czasu, a efekt i tak nie jest nigdy idealny... nie zawsze mam tez czas na stanie przed lustrem, wiec chyba to dobry pomysl. Zastanawiam sie nad gabinetem "Jest pięknie", bo widzialam na jego fanpejdżu fotki 'przed' i 'po'- przekonują mnie, bo wlasnie taki delikatny naturalny efekt mnie interesuje. A jak wy sądzicie? Macie taki makijaz? Albo moze są tu dziewczyny, ktore byly w gabinecie pani Dominiki? Z gory dzieki za pomoc! :)

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

też o tym kiedyś myśłałam, ale stanęło na codziennym malowaniu brwi pomadą

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

ja nie zdecydowalabym sie na makijaz permanentny

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

ja nie zdecydowalabym sie na makijaz permanentny

2016-12-14 10:05:03 autor Werxxx

ja też bym się bała

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Ale czego sie tu bać? Przeciez to nie jest zaden inwazyjny zabieg. Ja na początku tez troche sie obawialam, ale bez przesady- w profesjonalnym gabinecie krzywda nam sie nie stanie.Jestem jak najbardziej za! :)

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Nie podobaja mi sie efekty takich makijaży:))

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Wszystko zalezy od tego na jaki salon i kosmetyczke sie trafi, niektore robia na prawde bardzo ladne brwi z efektem naturalnym, dlatego jesli juz ktos sie decyduje na taki zabieg powinien dobrze poszukac informacji i zapoznac sie  zpracami danej osoby a nie isc do pierwszego lepszego

salonu byleby bylo taniej. Sama pewnie kiedys zdecyduje sie na microblading ale poki co nie narzekam na brak czasu dlatego moge bawic sie w malowanie brwi cieniem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

jeśli taki makijaż zrobi profesjonalistka, wygląda ładnie

Polecam <a href="http://anetta.com.pl">http://anetta.com.pl</a>

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

nie zdecydowalabym sie na taki makj=ijaz..

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Wiesz co, ja na panią Dominike i jej gabinet trafilam przypadkiem i polecam. Robiłam brwi- zgodnie z jej sugestiami wybralam metodę włosową. Efekt- rewelacja. Dziewczyny, nie wiem czemu jesteście na nie- przecież takie brwi wyglądają naturalnie i nie trzeba tracić czasu na ich malowanie :) Same plusy. Zwlaszcza, ze ja np. mam dosc rzadkie brewki i nawet jak je pomaluję to nie ma szału. A pani Dominika doslownie wyczarowała mi sliczne naturalnie wygladajace podkreślone brwi. Mi sie to bardzo podoba i kolezanki rowniez mowia, ze pasuje mi cos takiego, mimo ze mam raczej slowianska urodę i wtedy wiadomo, ze trzeba uwazac z makijzem.

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Zapisuj się śmialo- moja siostra robiła tam kreski i tez bardzo sobie chwali efekt. Zreszta sama widze, jak fajnie to wyglada i zastanawiam sie sama nad zafundowaniem sobie takiego zabiegu. W tym salonie p. Dominika hołduje zasadzie subtelnego rezultatu, wiec powinnas byc zadowolona :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: