Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

  • 2016-12-14, o 01:44
  • 41
  • 13 795
  • 33
  • 38

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

A co powiecie o Magic Visage? Na fb ma bardzo dobre opinie, a czy któraś z Was robiła tam makijaż permanentny?

ja miałam, co prawda inne miasto, inny gabinet, ale jestem zadowolona z efektu

jestem bardzo zadowolona z takiego makijazu, oszczednosc czasu

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Ja polecam salon kosmetyczny w Warszawie, http://www.biotekpolska.pl/

Jestem w trakcie szkolenia z makijażu permanentnego w http://www.biotekpolska.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

nie jestem z wawy ale henne warto zrobić raz na jakiś czas

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Jeżeli chodzi o makijaż permanetny to spokojnie mogę polecić wspaniałą lingeristkę - Panią Martę Ifkowicz Gorzęń. Ma swój gabinet w Warszawie na Żytniej. Zrobiła mi pierwszorzędny makijaż. Usta wyszły cudnie. Pełna perfekcja i dokładność. A przy tym bardzo miła i serdeczna. 

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

ja początkowo nie byłam przekonana na makijażu permanentnego. Przede wszystkim dlatego że nie widziałam kobiety, która by miała go dobrze wykonanego. Aż moja przyjaciółka wróciła z Beauty Kingdom z Sarmackiej z nowymi brwami. Muszę przyznać, że u niej to wyglądało tak z klasą i naturalnie :) także jesli chodzi o makijaż permanentny brwi to ja bym poleciła ich :)

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Pani Marta jest super też byłam u niej na makijażu i jestem bardzo zadowolona. Ma świetne podejście do klientek. Gabinet czysty i fajnie urzadzony. Pracuje na dobrych kosmetykach i ma dużą wiedze na temat makijażu permanentnego. Cetnie doradzi i zaprponuje fajne rozwiązania. Polecam

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Ja polecam Ule Ifkowicz. z koleżanką robiłyśmy u niej usta i wyszły super. Jest dokładna i ma rękę do takich rzeczy Widać ze ma za sobą nie jeden makijaż i wie jak go dobrze zrobić 

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Ja robiłam brwi w gabinecie Magdaleny Bąk na Karwińskiej i tutaj mogę się wypowiedzieć. A właściwie to polecić panią Madzię :) przesympatyczna kobieta, ale przede wszystkim z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Brwi dopracowane w najmniejszym szczególe! I to co mi sie podobało to takie indywidualne podejście, że pani Magda nie robi taki brwi od szablonu tylko sama wszystko wymierza itp. by dopasować do danej twarzy.

2020-09-02 20:18:31 autor

Coraz bardziej się przekonuje :) dziękuje również za opinie. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: