Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

  • 2016-12-14, o 01:44
  • 41
  • 13 829
  • 33
  • 38

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

też pomalutku o tym myślę :)

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Mysle o kresce na powiece delikatnej:)

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Dziekuje za odpowiedzi- przejrzałam dokładnie galerię dotychczasowych makijaży wykonanych przez panią Dominikę i zdecydowałam się zapisać do niej na brwi :) Nie mogę się doczekać zabiegu!

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Boże, ja tez chcę! Te brwi są cudowne!  <3 

MadzikG

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Boże, ja tez chcę! Te brwi są cudowne!  <3 

2016-12-29 16:50:18 autor madzikowelove

 

 

To zapisuj się do p. Dominiki :) Ja od jakiegoś czasu zbierałam kasę na zabieg i obecnie czekam na termin- za tydzień robię brwi w Jest PIeknie. Nie mogę się doczekać, zwłaszcza że p. Dominika co chwilę wrzuca na swojego fan pejdża takie cudowne fotki swoich dotychczasowych efektow.. Może niedługo i moje brwi wrzuci, mam pewnośc, że bedą wygląać super!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

nie podoba mi się makijaż permanentny

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

nie podoba mi się makijaż permanentny

2017-04-01 19:40:31 autor volgasvet

Czemu? Może nie widziałas takiego makijażu wykonanego przez profesjonalna lingeristkę? Też mialam sceptyczne podejscie do takiego makijazu, ale zerknelam na strone Jest Pieknie, o ktorej dziewczyny tutaj pisza i to faktycznie ladnie wyglada. Jak ktos ma problemowe brwi albo kiepsko sobie radzi z kosmetykami to czemu nie? ;)

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Rzeczywiście fajna sprawa, też zerknęłam. Sama nie czuję potrzeby, ale makijaż permanentny, który jest dobrze wykonany może być naprawdę świetnym pomysłem.

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

ja robiłam tam brwi, dokładnie to u Pani Dominiki. Dziewczyny, nie zastanawiajcie się dłużej :) ja dopiero teraz zauważyłam ile czasu zaoszczędzam przez to że nie muszę malować brwi bo wstaję z łóżka i mam idealne :)

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

jak makijaż permanentny brwi jest dobrze zrobiony, to jestem jak najbardziej za! przecież to wygląda, jakby się miało naturalnie idealne brwi! :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: