Makijaz permanentny - tak czy nie?

  • 2015-11-12, o 15:08
  • 77
  • 18 029
  • 58
  • 57

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Zastanawiam się nad brwiami

zdecydowanie nie, jeszcze nie widziałam, żeby ktoś wyglądał w nim dobrze

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

nie

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Nie

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Wszystko zależy jak ten makijaż wygląda, może być fajnie lub źle zrobiony. Nie lubię mocnego, sztucznego efektu, więc wybrałam metodę piórkową, bardzo delikatnie wyszło, robiłam we wrocławskim  Perfect Glamour a tam potrafią dobrze dobrać makijaż do urody, wcale nie zawsze wygląda to sztucznie, nie wrzucajmy wszystkich makijaży  permanentnych do jednego worka.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

chyba jednak nie

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Też jestem zdania, że wszystko zależy od sposobu wykonania. Jeśli kosmetyczka jest doświadczona, a klientka chce mieć naturalny efekt, makijaż pernamentny może wyglądać naprawdę świetnie. Trzeba znać umiar. Moja mama robiła makijaż permanentny brwi w Łodzi i wyszło super. Była tutaj: usunięto reklamę. Sama byłam sceptycznie nastawiona, ale niepotrzebnie. 

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

mi się bardzo podobały od zawsze brwi zrobione makijażem permanentnym dlatego sama się na takie zdecydowałam. Jakieś pół roku temyu zrobiłam sobie je metodą włosową w jest pięknie na wilczej w wawie i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Brwi wyglądają naturalnie i ich kształt oraz grubość są idealnie dobrane do mojej twarzy ;) ale to już zasługa pracującej tam, najlepszej linergistki w mieście - Dominiki Kossakowskiej.

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

jeszcze nie

:)

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Zdecydowanie tak jeśli ktoś nie ma zbytnio talentu do wykonywania makijażu lub ma zabiegany tryb życia. :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: