Makijaż permanentny

  • 2015-08-20, o 01:17
  • 47
  • 14 612
  • 37
  • 34

Makijaż permanentny

Co o nim sądzicie.? Zdecydowałybyście się na niego.? Moim zdaniem wygląda on sztucznie, wolę tradycyjny makijaż

Re: Makijaż permanentny

Ja też, ale dużo osób robi sobie brwi w ten sposób i niestety nie bierze pod uwagę koloru włosów. Potem takie wychodzą śmieszno straszne mewie skrzydła w kolorze czarnym, co wygląda mega sztucznie i kiczowato. :\

 

Ale rozumiem że to dla przyspieszenia czasu w łazience, bo nie każdej chce się spędzać tam  codziennie. czas nad tym samym.

Re: Makijaż permanentny

Czy wygląda sztucznie czy nie wszystko zależy od tego kto go wykonuje. Mam koleżankę, która ma permanentną kreskę na oku i wygląda to bardzo fajnie. Myślę, że taki makijaż to alternatywa dla osób, które mają zbyt mało czasu albo po prostu wolą taki wyjście niż codzienny makijaż. Jednak ja jeśli miałabym sie zdecydować na jakiś makijaż permanenty to byłaby to raczej kreska na oku, bo wydaje mi się że usta są niepratyczne :)

Re: Makijaż permanentny

Ja nie zdecyduje się na brwi.. wyglądają sztucznie i są strasznie przerysowane z tego co widzę na zdjęciach. Ewentualnie pokusiłabym się na kreske na powiece. 

Re: Makijaż permanentny

Ja tak nie uważam, jeżeli brwi są dobrze zrobione mogą wyglądać bardzo dobrze, zależy kto i jak to robi :)

Re: Makijaż permanentny

Nie przemawia do mnie taki makijaż.

Re: Makijaż permanentny

Ja bym się raczej na taki nie zdecyowało. Po pierwsze dlatego, że lubię różnorodność, a po drugie, jednak balabym sięefektu końcowego.

Re: Makijaż permanentny

Nie wiem co ludzi pociąga w takim"makijażu". A niech komuś ręka zadrży przy wykonaniu albbo nastąpi jakaś reakcja alergiczna i co wtedy?  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż permanentny

ja tak smao, nie chcialabym permanentnego bo to troche mi sie kojarzy z nadużyciem estetycznym

Re: Makijaż permanentny

Moja przyszła teściowa ma kreskę na oku i wygląda to bardzo dobrze. Zagęszcza rzęsy i podkreśla oko. Z kolei znajoma zrobila sobie usta, jednak kosmetyczka spartoliła robotę i "narysowała" kreskę za wysoko, co wygląda komicznie. Ponad to wdało się jakieś uczulenie i znajoma przez dwa tygodnie chodziła z piękna opryszczką wokół ust.

Re: Makijaż permanentny

Jeśli ktoś ma kompleks np. z brakiem brwi itp. to nie widzę problemu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: