Makijaż na wyjście

  • 2019-10-11, o 19:23
  • 17
  • 2 957
  • 12
  • 15

Makijaż na wyjście

Wykonujecie sobie same makijaz na wazniejsze imprezy czy chodźcie do kosmetyczek?

Re: Makijaż na wyjście

Zazwyczaj sama, ostatni raz makijaż wykonywany przez kogoś miałam na studniówce:)

Re: Makijaż na wyjście

Raczej sama się maluję jedynie jak byłam świadkową to zdecydowałam się na profesjonaliny makijaż i raz byłam bardzo zadowolona a innym razem stwierdziłam że to strata pieniędzy i jeszcze poprawiałam "po swojemu"... 

Re: Makijaż na wyjście

Maluję siebie i całą rodzinę, jak jest taka potrzeba.

Re: Makijaż na wyjście

Nigdy nikt mnie nie malował :) Sama zajmuję się makijażem i maluję siebie i swoich bliskich, a także swoje klientki :)

Re: Makijaż na wyjście

Wykonuje sama, ponieważ raz ze nie mam czasu jeździć do kosmetyczki a dwa po prostu nie stać mnie na makijaż u kosmetyczki, wolę zaoszczędzić pieniądze i sama się jakoś pomalować :)
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż na wyjście

sama wykonuje makijaż, za to kompletnie nie potrafie sobie poradzić z włosami i na ważniejsze wyjście koniecznie musze iść do fryzjera.

Re: Makijaż na wyjście

sama wykonuje makijaż, za to kompletnie nie potrafie sobie poradzić z włosami i na ważniejsze wyjście koniecznie musze iść do fryzjera.

2020-01-10 02:06:53 autor log01

 

Mam tak samo! Moje włosy żyją swoim życiem :/
K.K.

Re: Makijaż na wyjście

Ja wykonuję sama. Nie mam aż tak dobrych umiejętności, ale jak się przyłoże to śmiało mogę wyjść :D

Re: Makijaż na wyjście

Też wykonuje sama

:)

Re: Makijaż na wyjście

zwykle robie sama 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: