Makijaż na wesele.

  • 2010-07-25, o 15:13
  • 23
  • 9 465
  • 14
  • 21

Makijaż na wesele.

Witam! Przyszłą sobotę idę na wesele.Chciałabym wykonać sobie fajny makijaż, ale mam problem z dobraniem koloru. Moja sukienka jest żywo czerwona ze srebrnymi cyrkoniami.Moje oczy są zielone,nie ma pojęcia w jakim kolorze będzie mi dobrze, tak żeby mi pasował do stroju.
Bardzo proszę o parę wskazówek. Z góry, bardzo dziękuje. Pozdrawiam

Re: Makijaż na wesele.

To w zalezności co lubisz i na ile jesteś odważna. Jesli lubisz delikatny makijaż proponuje naturalny look np. beże z delikatnymi brązami- ta raczej pasuje każdemu i do każdej okazji. A jeśli wolisz coś mocniejszego może jakies ciemniejsze smoky eyes? np. jakiś beż z czernią w kąciku albo srebrny+ciemny szary... Ja osobiscie makijaż dobieram kolorystycznie do ubioru (choc w tym przypadku czerwony może nie koniecznie bo nie u każdego to db wygląda). Jeżeli lubisz eksperymentowac i nie boisz sie odwaznych makijaży możesz wybrac jakiś kolorowy przykłuwający wzrok. Ja osobiście ze względu na to że sukienka jest czerwona wybrała bym naturalny look żeby nie przesadzic lub to smoky eyes. Dobre też sa pigmenty takie w naturalnych kolorach ale z połyskiem, mam taki beżowy z lekko rózowym połyskiem (firmy vollare nr 24) fajnie wygląda na oku tym bardziej teraz latem- skóra wyglada naturalnie i promiennie No nie wiem podałam swoje propozycje może coś Cię zainteresuje Daj znać jak Ci poszło i co wybrałaś.
pozdrawiam

Re: Makijaż na wesele.

Należę do osób odważnych wiec kolorowy makijaż lubię, jednak w czerwonym się nie widzę.Tak jak ty myślałam o smoky eyes, ale czekam jeszcze na inne pomysły dziękuje za odpowiedź, dziś mam chwile wolnego to trochę poćwiczę , zobaczymy co wyjdzie
Czekam na nowe pomysły, piszcie!

Re: Makijaż na wesele.

Witajcie Dziewczyny!:) Marzena podła świetne propozycje Iwonko - ja do czerwonej i efektownej sukienki wykonałabym ala smokey eyes makijaż na pewno czarny (grafitowy) ze srebrnym plus oczywiście kreseczka linerem wykonana i rozświetlone miejsca pod łukiem brwiowym i wewnątrz kącika oka
daj znać Iwonko jaki makijaż sobie wykonałaś na to wesele bo będziemy wszystkie ciekawe może zrobisz fotke i nam podeślesz?;) a Tobie Marzenko dziękuję za odpowiedzi
pozdrawiam

Re: Makijaż na wesele.

ojej!!!! dostac podziękowania od samej Ladymakeup to zaszczyt!!! (szczerze) bardzo mi sie podoba pomysł forum i jesli tylko bede miała czas to będę się udzielała

Re: Makijaż na wesele.

delikatny

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż na wesele.

Najlepiej szukać inspiracji na blogu ladymakeup ;)

Re: Makijaż na wesele.

Faktycznie, Monika dodaje naprawdę świetne makijaże, każdy znajdzie coś dla siebie :)

Re: Makijaż na wesele.

pamiętać trzeba, że ślub to nie dyskoteka, więc raczej nie przeginaj

Re: Makijaż na wesele.

pamiętać trzeba, że ślub to nie dyskoteka, więc raczej nie przeginaj

2015-09-26 23:10:39 autor moco

jestem tego samego zdania ma byc przede wszytskim elegancko

Re: Makijaż na wesele.

I trzeba pamietac, ze wszystko musi sie trzymac cala noc :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: