Makijaż na rozmowę o pracę:)

  • 2011-12-14, o 19:07
  • 72
  • 28 649
  • 35
  • 56

super

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

Ja bym postawiła na coś delikatnego ale zarazem coś żeby czuć się komfortowo podczas takie rozmowy o pracę :)

2015-07-26 12:36:38 autor KamiluŚkaa

ja bym tak właśnie zrobiła

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

Żeby wyglądać poważnie na rozmowie o pracę, trzeba wykonać jak najbardziej schludny i estetyczny makijaż. Pierwsze wrażenie bardzo się liczy, więc głupio by było popełnić błąd już na starcie. Ja polecam beże i brązy, czyli coś, w czym każdy wygląda dobrze. Jakiś jasny beżyk na powiekę ruchomą, ciemniejszy w załamanie, można dodać cielistą kredkę na linię wodną, wytuszować rzęsy. Stawiałabym na maty, bo one są jak najbardziej "dzienne". Do tego lekki podkład, roż + jakaś szminka ale nie czerwona. Można wybrać delikatny róż, brzoskwinię, lub jakiś średni, zgaszony róż. Twarz będzie wyglądać świezo, a my nie będziemy widziane przez pryzmat makijażu :)

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

zgadzam się całkowicie z klaudią

podkreślają cynamonowe urodę Ale delikatny

delikatny, naturalny, jasne cienie matowe, troche podkreslic policzki mozna, ale bez przesady

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

na pewno delikatny, naturalny, bez zadnych odwaznych kolorów na oczach i czerwonych ustach :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

Myślę, że na rozmowę o pracę minimum makijażu;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Najlepszy minimalizm. Powodzenia :-)

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

trzeba pamiętać, żeby nie przesadzić z ilością kosmetyków :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: