Makijaż na rozmowę o pracę:)

  • 2011-12-14, o 19:07
  • 72
  • 28 658
  • 35
  • 56

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

W sobotę pracodawca ma znaleźć czas dla mnie:) o 14:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

Powodzenia

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

No niestety pracodawca powiedział że oferta jest nieaktualna już..choć to dziwne bo oferowano mi to w urzędzie pracy..eh dalej trzeba będzie szukać pracy

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

No niestety pracodawca powiedział że oferta jest nieaktualna już..choć to dziwne bo oferowano mi to w urzędzie pracy..eh dalej trzeba będzie szukać pracy

aldona2912

szkoda aloe na pewno Ci się uda coś znaleźć a gdzie poszukujesz pracy?
może ktoś z nas bedzie w stanie pomoc

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

Na terenie Miechowa (od Krakowa okoł 50km)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

Ja bym postawiła na coś delikatnego ale zarazem coś żeby czuć się komfortowo podczas takie rozmowy o pracę :)

hmm może postaw na klasykę? nude cienie i lekko podkreślone matowe usta? muśnij policzki delikatnie różem i podkreśl rozświetlaczem. będziesz wyglądać na wypoczęta :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

Może warto spróbować tzw. makeup no makeup? :)

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

Delikatny i stonowany, ale też bez zatracania siebie. Ja na przykład lubię malować się cieniami, więc nie zrezygnowałabym z nich tylko zrobiła wersjię light. Chociaż u mnie i tak króluje cały wachlarz brązów, więc no problem.

Re: Makijaż na rozmowę o pracę:)

ładny makijaz

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: