Makijaż na randkę

  • 2015-09-29, o 20:07
  • 29
  • 6 827
  • 22
  • 27

Makijaż na randkę

Powinien być mocny, czy raczej delikatny? Jakie kolory na powiece? :)

Kamila.

Re: Makijaż na randkę

Mama mi kiedyś powiedziała, że na randkę nie należy robić mocnych makijaży, bo to facetów odstrasza :D Moim zdaniem trzeba być po prostu sobą- jeśli na codzień mocno się malujesz to na randkę tak właśnie się pomaluj :)

Re: Makijaż na randkę

to zależy która to randka. Na pierwszej lepiej postawić na delikatność, pokreślenie urody (żeby chłopak się potem nie zdziwił jak zobaczy Cię bez makijażu ;) ). Na następnych zaakcentowałabym oczy ;)

Re: Makijaż na randkę

Taki, w którym czujemy się komfortowo. I oczywiście dobrze wyglądamy.

Re: Makijaż na randkę

Jeśli na co dzień robisz smokey a na randkę pomalujesz się jasnym beżem to po pierwsze będziesz źle się czuć i randka może się nie udać :) Więc lepiej pomalować się podobnie jak na co dzień, tylko dodać jakiś mały element np róż jeśli go nie używasz, czy szminkę. Wtedy będziesz czuć się komfortowo i pięknie. 

Re: Makijaż na randkę

Kolor na powiece zależy od typu urody, ale brązy są zawsze przydatne w każdej sytuacji. Co do delikatności, i tak randka będzie pewnie wieczorem, więc można mocniej umalować oczy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż na randkę

kto co lubi

Re: Makijaż na randkę

Mama mi kiedyś powiedziała, że na randkę nie należy robić mocnych makijaży, bo to facetów odstrasza :D Moim zdaniem trzeba być po prostu sobą- jeśli na codzień mocno się malujesz to na randkę tak właśnie się pomaluj :)

2015-09-30 09:05:48 autor DobraDusza88

ja również uważam że nie powinno udawać się kogoś kim się nie jest ,jesli dziewczyna lubi mocne makijaże i cały czas sie tamiki maluje nie widze sensu zmieniać się tylko pod jedna randkę bo i tak wcześniej czy później znowu zróci do swojego makijażu ,niech chłopak pozna dziewczyne taką jaka jest .

Re: Makijaż na randkę

Dokładnie ja sama bardzo lubię mocniejsze oczy, więc nie widzę powodu dla którego miałabym się tak nie pomalować.

Re: Makijaż na randkę

Ja bym zrobiła delikatne oko, z kreską i usta w jakimś mocniejszym kolorze :)

Re: Makijaż na randkę

naturalnie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: