Makijaż na przyjęcie weselne

  • 2011-06-17, o 21:47
  • 38
  • 11 544
  • 24
  • 36

Makijaż na przyjęcie weselne

Jak sądzicie jaki makijaż najleprzy będzie dla mnie na przyjęcie weselne ?
Nie chciałabym by wyglądał zbyt wyzywająco, lecz odpowiednio na taką okazje

Re: Makijaż na przyjęcie weselne

to też zależy Słońce jak planujesz się wystroić Myślę, ze jak najbardziej klasyczna elegancja Wiele makijazy Moniki tzw "ślubnych" z powodzeniem pasuje nie tylko dla Panny Młodej a kolorki zawsze można podmienić jeśli Ci nie odpowiadają

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Makijaż na przyjęcie weselne

elegancki

Re: Makijaż na przyjęcie weselne

Według mnie wszystko zalezy od tego jaką masz kreację :)

Re: Makijaż na przyjęcie weselne

Najlepiej makijaż w neutralnych kolorach i do tego szminka w ciekawym kolorze :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż na przyjęcie weselne

postaw na usta albo oczy, zaakcentuj jeden element

Re: Makijaż na przyjęcie weselne

ja bym postawiła na coś delikatnego nie rzucającego się w oczy

Re: Makijaż na przyjęcie weselne

no tak, delikatnośc przede wszystkim, ale jakiś akcent się przyda, np fuksja na ustach

Re: Makijaż na przyjęcie weselne

No juz nie przesadzajmy, że delikatny. To jednak wesele, będzie dużo zdjęć więc wypada jakoś wyglądać. Nie mówię oczywiście o jakimś papuzim, intensywnym makijażu ale warto pomalować się mocniej niż zwykle. Przede wszystkim konturowanie, które świetnie wygląda na zdjęciach. Trzeba zakryć wszelkie niedoskonałości, które flesz może "wyciągnąć" na pierwszy plan. Sztuczne rzęski są również mile widziane.

Re: Makijaż na przyjęcie weselne

Mnie taka okazja.czeka za 3 tyg i tym razem.wybieram się do kismetyczki na makijaż, wcześniej zawsze malowałam się sama

Re: Makijaż na przyjęcie weselne

No juz nie przesadzajmy, że delikatny. To jednak wesele, będzie dużo zdjęć więc wypada jakoś wyglądać. Nie mówię oczywiście o jakimś papuzim, intensywnym makijażu ale warto pomalować się mocniej niż zwykle. Przede wszystkim konturowanie, które świetnie wygląda na zdjęciach. Trzeba zakryć wszelkie niedoskonałości, które flesz może "wyciągnąć" na pierwszy plan. Sztuczne rzęski są również mile widziane.

2015-09-28 21:19:26 autor

jestem tego samego zdania

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: