Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

  • 2010-07-21, o 20:11
  • 38
  • 12 715
  • 26
  • 35

Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

Jaki makijaż można zrobic na taką imprezę
Makeup który nie będzie zbyt mocny, lecz delkiatny...

Re: Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

Ja bym wybrała coś delikatnego. Co podkreśla ładna buzie bez nadmiaru. Jakis beż ewentualnie z odrobina jasnego brązu do tego błyszczyk w naturalnym kolorze. Dziewczęco, naturalnie i bez przesady

Re: Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

wydaje mi sie,że byloby latwiej gdybys okreslila najpierw swoj typ urody (kolor włosów,kolor oczu ich oprawa (czy są wyraziste?),co wg ciebie jest w twojej twarzy najwiekszym atutem?podkreśl to naturalnymi kolorami a będziesz wygladac naturalnie:)

Re: Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

Zgadzam się z Marzena i Wesą - warto wykonać na połowinki jakiś delikatny makijaż jednakże przy umiejętnym zaakcentowaniu swoich atutów
wiec jeśli masz np. piękne długie rzesy (bądź oczy) to przyłóż się w makijażu do porządnego makijażu oczu, jeśli natomiast masz duże usta - podkreśl je konturówką i pomadką - najlepiej w delikatnym kolorze - lekki róż, beż, jasna i niejaskrawa czerwień

Re: Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

subtelny

Re: Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

Zdecydowanie coś delikatnego ;)

Re: Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

Myślę, że tusz i błyszczyk w zupełności wystarczy, to w końcu dopiero gimnazjum... 

Re: Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

Czasem mniej znaczy więcej. A w przypadku gimnazjum to już w ogóle. FAjnie jest podkreślić ten element twarzy, który jest naszym mocnym punktem, np duże piękne oczy, czy usta.  

Re: Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

Na pewno coś delikatnego, lekkie podkeślenie oka lub ust, raczej same naturalne kolory.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

podkreślone albo oczy albo usta, nigdy obie rzeczy naraz 

Re: Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)

delikatny żeby nie przesadzic

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: