Makijaz na półmetek

  • 2011-10-14, o 14:25
  • 41
  • 21 188
  • 27
  • 37

Re: Makijaz na półmetek

Ale wystrzałowa kiecka!! super jeśli jest taka ozdobna to w zasadzie z makijażem nie musisz szaleć. Oczy zdecydowanie zrobiłabym srebrno-czarne, alebo przydymione oko albo gruba kreska linerem. Usta beżowe, brzoskwiniowe

Re: Makijaz na półmetek

Ja bym zrobiła jedynie grubą kreche kredką lub cieniem w tym samym kolorze ewentualnie na to cieńsz czarna kreska eyelinerowa oszywiscie na początku jakiś cielisty cień:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Makijaz na półmetek

A ja mam głupie pytanie, półmetek czyli co?xD Połowinki? A co do makijażu proponowałabym jasnym cieniem w wew kąciku oka, ciemniejszym w zewnętrznym i kreska czarnym eyelinerem:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Makijaz na półmetek

Aaa to u mnie się na to mówi połowinki:) Miałam rok temu i u mnie większość dziewczyn stawiało na małą czarną i raczej delikatny makijaż. Aaa i proponuję wziąć na zmianę jakieś buty:) Ja się w swoich szpilkach wymęczyłam, ale jakoś dałam radę:D tylko, ze później przez kilka dni nie mogłam chodzić xd I właśnie żałuję, że nie wzięłam jakichś balerinek na zmianę a na boso raczej nie dało się tańczyć, bo na parkiecie były rozdeptane banany i pomarańcze:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Makijaz na półmetek

Ja mam takie 2 propozycje:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Makijaz na półmetek

Ta pierwsz propozycja bardziej przypadła mi do gustu :)

Re: Makijaz na półmetek

Bardzo mi się podoba. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaz na półmetek

Piękne oczy i makijaż tylko je podkreśla ;)

Re: Makijaz na półmetek

W nr 1 genialne przejście między ciemnym a jasnym cieniem :).

Re: Makijaz na półmetek

pierwszy jest ok

Re: Makijaz na półmetek

Ten makijaż musi świetnie wyglądać w polączeniu z jakąś wieczorową sukienką.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: