Makijaż moją pasją.

  • 2012-05-20, o 19:30
  • 113
  • 36 585
  • 38
  • 56

Re: Makijaż moją pasją.

zanudzić na pewno się nie zanudzimy! obejrzę wszystko co tam masz i spróbuję coś zrobić u siebie jednak ja nie mam zbyt wielu cieni, ponieważ nie lubię robić makijażu oka. Po prostu mi on nie wychodzi (chodzi o malowanie cieniami)

Re: Makijaż moją pasją.

na pewno dasz sobie radę zawsze można utworzyć swój oryginalny makijaż z innymi cieniami:)) pamiętaj, że praktyka czyni mistrza!

Uroda kobiety jest formą władzy!

Re: Makijaż moją pasją.

A mi się podoba pierwszy ostatni i przedostatni są śliczne

Re: Makijaż moją pasją.

na pewno dasz sobie radę zawsze można utworzyć swój oryginalny makijaż z innymi cieniami:)) pamiętaj, że praktyka czyni mistrza!

ansou

na pewno będę próbować
chciałabym tez spytać kto jest na drugim zdjęciu ? .. czy to twoja mama ?

Re: Makijaż moją pasją.

Śliczne makijaże Szczególnie te bardziej nasycone, czyli 3,4 i 6. Bardzo ładnie odbijają kolor tęczówki oka

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Makijaż moją pasją.

mnie najbardziej podoba się makijaż trzeci.. jednak nie wiem czy będzie pasował do moich oczu .. są bardzo ciemne.. prawie czarne

Re: Makijaż moją pasją.

na pewno dasz sobie radę zawsze można utworzyć swój oryginalny makijaż z innymi cieniami:)) pamiętaj, że praktyka czyni mistrza!

ansou

na pewno będę próbować
chciałabym tez spytać kto jest na drugim zdjęciu ? .. czy to twoja mama ?

nie, niee jest to moja siostra cioteczna

Uroda kobiety jest formą władzy!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż moją pasją.

witaj...wszytskie makijaze sa piekne.. ten z Twojego kanału YT,makijaz niebiesko -granatowy swietnie podkresla niespotykany,intensywny kolor teczowki Twojego oka...taki głeboko morski kolor..takie wyraziste ..pozazdroscic mozna takiego kolorku...jestes mlodziutka,,masz piekna cere,wg mnie idealna..gdybym miala taką ,w wieku ,w którym Ty jestes teraz,to poprzestalabym tylko na oku..uzylabym tylko dobrego kremu.. ja bym na stronie głównej z checia zobaczyla ten niebiesko-granatowy...:)

Re: Makijaż moją pasją.

Dołączam do koleżanek i również napiszę...WOW... piękne makijaże, gratuluję
!!:) zachęcam do stworzenia makijażu krok po kroku na stronę -więcej osób zobaczy

Re: Makijaż moją pasją.

oj, dziękuję prześlicznie. straaasznie mi miło, że doceniłyście moje prace

z chęcią wstawię makijaż krok po kroku, ale pytanie czy wolicie zdjęcia czy filmik?:)

Uroda kobiety jest formą władzy!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: