Makijaż mnie trochę krępuje

  • 2015-10-06, o 20:40
  • 80
  • 26 534
  • 50
  • 72

Re: Makijaż mnie trochę krępuje

ja rzadko w ogóle się maluję, a jeśli już to najczęściej delikatnie. i nie z tego względu, że mam wrażenie, jakbym miała tapetę (bo do tego nie doprowadzam :P), ale jestem zwyczajnie nie przyzwyczajona. czuję, że mam coś na twarzy, niestety twarzy też często dotykam i boję się, że wszystko sobie rozmażę :P no i w mocniejszym makijażu po prostu siebie nie poznaję ;D ostatnio się tak umalowałam przed imprezą i już chciałam zmywać, jednak zostawiłam. no i wszyscy mówili, że ładnie... także może eksperyment powtórzę ;)

 

także myślę, że nawet jak ktoś nie umie/ zaczyna/ nie jest przyzwyczajony, ale lubi i chce się malować to małymi kroczkami i na spokojnie dojdzie się do czegoś co nam odpowiada :)

Re: Makijaż mnie trochę krępuje

mysle ze to kwestia przyzwyczajenia;)))

Re: Makijaż mnie trochę krępuje

mysle ze to kwestia przyzwyczajenia;)))

2016-12-13 11:19:50 autor Dryui

 

Też tak sądzę. Miałam tak na początku jak zaczynałam swoją przygodę z makijażem. Miałam wrażenie że robię z siebie tapeciarę. Ale z czasem gdy już się w to wprawiłam i zaczęłam używać większą ilość i częściej to pokochałam to. Jeżeli mówią że pasuje Ci make up to czemu masz sobie tego odmawiać , no chyba że naprawdę już wiesz że nie jesteś w stanie się do niego przyzwyczaić; )

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż mnie trochę krępuje

ja znowu źle się czuję bez makijażu, a jak komuś się mój makijaż nie podoba to wcale się tym nie przejmuję

Re: Makijaż mnie trochę krępuje

to może na początku spróbuj delikatniejszego makijażu

Re: Makijaż mnie trochę krępuje

po prostu trzeba się przyzwyczaić

Re: Makijaż mnie trochę krępuje

wystarczy, że zaczniesz od delikatnego i stopniowo coraz więcej, kwestia przyzwyczajenia 

Re: Makijaż mnie trochę krępuje

Jeśli ktoś nie lubi siebie w makijażu to niech się nie zmusza po prostu :) żadna tam kwestia przyzwyczajenia. To tylko makijaż, można go zawsze zmyć jeśli coś komuś nie pasuje.

Re: Makijaż mnie trochę krępuje

Zawsze można robić naturlany i lekki makijaż na co dzień, żeby nie czuć się jak w tapecie. Są przecież kosmetyki mineralne :)

Re: Makijaż mnie trochę krępuje

Zacznij od delikatnego makijażu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: