Makijaż kolorowy ale delikatny:)

  • 2010-09-17, o 08:24
  • 37
  • 9 753
  • 25
  • 34

Makijaż kolorowy ale delikatny:)

Bardzo podobaja mi sie makijaze ktore prezentuje Ladymakeup:) jednak jak ja naloze sobie na oczy takie cos jak jest w filmikach to wygladam dziwacznie.. moze dlatego ze zbyt czesto sie nie maluje i nie jestem przyzwyczajona a moze dlatego ze poprosu mi to nie pasuje. Dlatego prosilabym o propozycje makijazy ktore sa bardziej delikatne.. tzn moga byc kolorowe ale zeby to oko nie bylo pomalowane tak jakk np w filmiku "Makijaz dla zielonych oczy" gdzie az po brwi jest kolor. Chcialabym cos "mniejszego":)

Re: Makijaż kolorowy ale delikatny:)

Powiem szczerze że ja tez jestem takim makijażem zainteresowana. Wiem że dużo dziewczyn z forum lubi ostre makijaże ale jest też sporo początkujących które dopiero zaczynają sie malować i to by mogło im sie przydać.Ja róznie sia maluje. Nie lubie samego tuszu czy kredki, jak już sie maluje to musze nałożyć jakis cień i rózem troszke twarz przejechać.Najczęsciej maluje sie bardziej naturalnie bo tak mi ładniej ale jak czasem mam taki zadziorny humorek to lubie ostro i w mocnych kolorach. Najczesciej jednak jest to makijaz taki pośrodku. W kolorach naturalnych ale odznacza sie jednak i jest go db widac.
Tak wiec podsumowując tez ucieszyłabym sie jakby w twoim filmiku była propozycja na coś delikatniejszego

Re: Makijaż kolorowy ale delikatny:)

lubie takie makijaże

Re: Makijaż kolorowy ale delikatny:)

lubie takie makijaże

2015-08-17 13:40:29 autor karolina1005

Ja też jestem fanką takich makijaży :)

Re: Makijaż kolorowy ale delikatny:)

Bardzo dziewczece, lubię takie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż kolorowy ale delikatny:)

Miętowy cień na powiekę ruchomą, trochę go rozblendować jakimś ciepłym, jasnym brązem. A na dolną powiekę brzoskwinię. To jedno z moich ulubionych zestawień kolorystycznych na letni, ciepły dzień :)

Re: Makijaż kolorowy ale delikatny:)

Miętowy cień na powiekę ruchomą, trochę go rozblendować jakimś ciepłym, jasnym brązem. A na dolną powiekę brzoskwinię. To jedno z moich ulubionych zestawień kolorystycznych na letni, ciepły dzień :)

2015-09-29 14:47:17 autor

 

musi świetnie wyglądać :) ale nie sądzę by mi takie połączenie kolorystyczne pasowało

Re: Makijaż kolorowy ale delikatny:)

a ja najbardziej lubie delikatne makijaże

Re: Makijaż kolorowy ale delikatny:)

Wszystko zależy od cieniowania. Po prostu nałóż cień w zaałąmaniu i nie wyciągaj go za wysoko. I będzie dobrze. 

Re: Makijaż kolorowy ale delikatny:)

nie lubie jak cień jest wyciągnięty za wysoko

Re: Makijaż kolorowy ale delikatny:)

Spróbuj błękit z bladym rożem
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: