Makijaż koktajlowy POMOCY!

  • 2010-12-10, o 21:20
  • 46
  • 13 740
  • 28
  • 41

Makijaż koktajlowy POMOCY!

Mam na zajęciach z wizażu utworzyć makijaż koktajlowy z jagodowymi ustami... niestety nie było mnie na zajęciach kiedy był ten temat i nie mam o tym zielonego pojęcia.. Pomóżcie mi skonstruować coś sensownego.. Albo przynajmniej wytłumaczcie na czym ten makijaż polega...

Re: Makijaż koktajlowy POMOCY!

W moim rozumieniu makijaż koktajlowy (podobnie jak w modzie) jest makijażem wykonywanym na określone pory dnia. Makijaż koktajlowy kojarzy mi się z popołudniowymi przyjęciami, bankietami... Wydaje mi się jednak, że Twoim wykładowczyniom mogło chodzić o coś innego bo jagodowe usta za bardzo nie pasują do mojego pojęcia makijażu koktajlowego no chyba, że miały na celu dosłowne rozumienie tego pojęcia - jagódki jak najbardziej nadają się do przyrządzenia smakowitego koktajlu
Jeśli jednak narzuciły już intensywne usta, i zważając na porę dnia, oko zostawiłabym naturalne - na powieki nałożyłabym jasny połyskujący cień, biały lub ecru (lekko złotawy). Cera jasna - również może być lekko rozświetlona, złotawa. Policzki - myślę, że ciekawie komponowałyby w kolorze jagodowym ;p ale jeśli to na dzień makijaż to może podkreślone bronzerem oczywiście wytuszowane rzęsy itp
Daj znać jak ci poszło - fajnie by było jakbyś wkleiła fotki
pozdrawiam, Monika

Re: Makijaż koktajlowy POMOCY!

Też jestem za wklejeniem fotek, zaintrygowały mnie te jagodowe usta

Re: Makijaż koktajlowy POMOCY!

Fotki będą już niedługo Czekam tylko na płytkę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż koktajlowy POMOCY!

Czyli makijaż udał się?:) czekamy z niecierpliwością

Re: Makijaż koktajlowy POMOCY!

dokładnie

Re: Makijaż koktajlowy POMOCY!

Do tej pory nie wiedziałam o co chodzi z tym koktajlowym makijażem, teraz już wiem :)

Re: Makijaż koktajlowy POMOCY!

Mi się bardzo makijaże koktajlowe podobają. 

Re: Makijaż koktajlowy POMOCY!

makijaż koktajlowy to dla mnie coś kobiecego i supbtelnego zarazem

Re: Makijaż koktajlowy POMOCY!

makijaż koktajlowy to dla mnie coś kobiecego i supbtelnego zarazem

2015-09-26 14:11:22 autor moco

dokładnie

Re: Makijaż koktajlowy POMOCY!

może kolorze szampana, różu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: