Makijaz idealny POLECAM ogladnac

  • Temat zamknięty
  • 2012-08-16, o 18:18
  • 43
  • 11 164
  • 23
  • 41

Makijaz idealny POLECAM ogladnac

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Makijaz idealny POLECAM ogladnac

Witam:) Makijaż na prawdę pięknie wykonany że jest idealne krycie, ale myślę że oSOby które maja taką cere to może lepiej niech stosują jakieś kremy tonujące coś w tym stylu, bo taki makijaż moim zdaniem nakładany codziennie to jeszcze gorzej wpłynie na taka cerę. Najpierw wyleczyć i trochę się pomęczyć z krostami,niz do końca życia zostać z dołami po krostach.POZDRAWIAM:)

Re: Makijaz idealny POLECAM ogladnac

A TY myslisz,ze tak latwo to wyleczyc`? pojsc do lekarza po masc-lek i przejdzie? nic bardziej mylnego.. czasami nawet jak sie pryszczy nie wyciska to blizny pozostaja..

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Makijaz idealny POLECAM ogladnac

Wiem że to trudno wyleczyć, bo brat z tradzikiem zmagał sie 3 lata całe liceum. Musiał zrezygnowac ze słodyczy, z tłustego i ostrego jedzenia. Pamietam że twarz wtedy tez przemywał tylko przegotowana wodą i jakies niemieckie mydło miał, które jest do kupienia w polsce i chyba jakies tabletki łykał. Wiem że sporo nie wydał pieneidzy zeby to zwalczyc. Miał straszna cere zwlaszcza na policzkach wszystko mu sie zlalo w takie duze plamy i tez sie wstydzil tego, ale co mial poradzic, musial jakos to przezyc.Wiele dziewczyn widze na ulicy z takim tradzikiem jak na filmie i jakos nie tuszuja tak tego mocno, tylko troche.To kwestia własnej psychiki żeby sie przemóc i nie myslec tak o tym, że to cos mega okropnego,że sie nie spodobasz jakiemus chłopakowi czy cos w tym stylu.

Ja sama mam naczyniaka płaskiego troche na szyi i nad prawą piersia i ci powiem, że liceum i gimanzjum to byłam taka zakompleksiona,wstydzilam sie dekoldów nosic , na plaze nie chodzilam. A gdy skonczylam liceum to probowalam swoja psychike przestawic, ze jak mam sie komus spodobac to spodobam. Teraz nie zwracam uwagi juz na tego mojego naczyniaka:) Po prostu czuje sie wyrozniona z tłumu:) pozytywnie:) nosze dekolty i normalnie potrafie o tym gadac:)
Nie chcę nawet go tuszować bo wiem ze ta marka kryolan zatuszowała by mi go, ale ja sie czuje z nim dobrze

Re: Makijaz idealny POLECAM ogladnac

pierwsze krycie swietne, widac ze kobietka uzyla naprawde odpowiednich kosmetykow i do problematycznej cery uwazam ze make up jest jak najbardziej na tak. co do makijazu no make up make up, widzialam lepsze..

Re: Makijaz idealny POLECAM ogladnac

Powiem tak te kosmetyki typu Vichy , La Roche-Posay itp. są stworzone po to by walczyć z niedoskonałościami teraz podkłady przepuszczaja powietrze dlatego tez mozna zakrywać nasze niedoskonałosci ładnie wyglądać i je leczyć to nie lata 90 ze robimy sobie farby na buzi po to własnie inwestujemy w dobre kosmetyki aby nam pomagały dobrze wygladać ale także i leczyły a co do wykonanego makijażu jest świetny ja mam wrażliwą cere ale na szczescie nie mam problemu z trądzikiem ale musze uważać jakich kosmetyków używam niestety te tanie uczulają mnie Moja buzia jest bardzo wymagająca długo szukałam kosmetyków które bedą się utrzymywać 14h )

shanoxxxx

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaz idealny POLECAM ogladnac

ciekawy

Re: Makijaz idealny POLECAM ogladnac

zgadzam sie

Re: Makijaz idealny POLECAM ogladnac

Szkoda że filmiki się nie otwierają :)

Re: Makijaz idealny POLECAM ogladnac

Film nie istnieje, wielka szkoda.... 

Re: Makijaz idealny POLECAM ogladnac

nie otwiera się

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: