Makijaż do Wigilijnej kolacji

  • 2013-12-23, o 13:53
  • 32
  • 10 332
  • 24
  • 32

Makijaż do Wigilijnej kolacji

Witam ślicznotki. Jaki proponujecie makijaż do Wigilijnej kolacji ? Delikatny czy z charakterem ?

Re: Makijaż do Wigilijnej kolacji

Może to nie ta pora roku, ale cóż.. jak dla mnie na kolacje zdecydowanie coś z charakterem, zwłaszcza na Wigilię gdzie naprawdę można zaszalać... U mnie Wigilia jest w skromnym gronie, więc z makijażem bardzo nie szaleję.. ale nie jest on też taki zwyczajny, zawsze ma w sobie to coś :)

Re: Makijaż do Wigilijnej kolacji

złoto na powiece i czerwień na ustach,  jak dla mnie to bardzo świąteczne kolory i są bardzo eleganckie 

Re: Makijaż do Wigilijnej kolacji

moim zdaniem delikatne oczy i żywsza szminka

Re: Makijaż do Wigilijnej kolacji

Mocna czerwona szminka zawsze kojarzy mi się ze świętami :)

Re: Makijaż do Wigilijnej kolacji

Czerwone szminka, do tego makijaż oka w cieplych odcieniach, to najbardziej kojarzy mi się ze świętami :)

Re: Makijaż do Wigilijnej kolacji

ja bm postawiła na oczka w kolorze nude, fiolety, brązy, delikatna kreska ale soczysta czerwona szminka;) 

Re: Makijaż do Wigilijnej kolacji

Nauczyłam się, żeby nie malować ust na czerwono, bo po barszczu zostaje tylko kontur :D Na powieki zwykle wędruje złoto, bo to taki wdzięczny kolor i pięknie się prezentuje w każdych okolicznościach. Czasem dodaję jakiś zielony element np na dolnej powiece. Generalnie ma być elegancko i świątecznie.

Re: Makijaż do Wigilijnej kolacji

Nauczyłam się, żeby nie malować ust na czerwono, bo po barszczu zostaje tylko kontur :D Na powieki zwykle wędruje złoto, bo to taki wdzięczny kolor i pięknie się prezentuje w każdych okolicznościach. Czasem dodaję jakiś zielony element np na dolnej powiece. Generalnie ma być elegancko i świątecznie.

2015-10-01 23:00:08 autor

musi to bardzo ładnie wyglądać. Spróbuje sobie zrobić taki w tym roku

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż do Wigilijnej kolacji

czerwone usta obowiazkowo

Re: Makijaż do Wigilijnej kolacji

delikatny, ale inny niż na co dzień

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: