Maestro złota kolekcja pędzel do pudru 65 zł

  • 2017-08-24, o 12:07
  • 7
  • 3 791
  • 5
  • 5

Maestro złota kolekcja pędzel do pudru 65 zł

Hej dziewczyny. Zakupiłam zachwalany przez miłośniczki makijażu pędzel marki Maestro do pudru z serii złota kolekcja i tak jak pisałyście w opiniach po umyciu robi się 3x większy co jest jego niewątpliwym atutem. Mam pytanie odnośnie innej cechy.... wszystkie piszecie, że jest to pędzel bardzo miękki a ja od początku czuję że on bardzo mnie drapie i to dość solidnie. Szybko wzięłam się za użycie pędzla i początkowo myślałam, że może własnie należy go umyć, żeby zrobił się puchaty i miły więc umyłam włosie mydłem dla dzieci. Niestety dalej jest bardzo szorstki. Czy środek którym myłam pędzel był niewystarczająco delikatny? Czy cechą naturalnego włosia jest to, że strasznie drapie? Do tej pory używałam raczej pędzli syntetycznych i były faktycznie bardzo miłe dla twarzy...czy powinnam w jakiś szczególny sposób przygotować pędzel z ponoć delikatnym włosiem Raccoon do nakładania makijażu? Podpowiedzcie proszę ;) Pozdrawiam ;)

Re: Maestro złota kolekcja pędzel do pudru 65 zł

Mnie wszystkie pędzle do pudru drapią :/ Hakuro, Zoeva. Z włosia naturalnego do pudru jeszcze nie miałam. Mam za to do oczu i jeśli za bardzo drapią nakładam na nie odżywkę do włosów. Do mycia pędzli polecam mydło Protex :) 

Re: Maestro złota kolekcja pędzel do pudru 65 zł

Dzięki;) hakuro są bardzo przyjemne, też posiadam ;) a tu trochę tak, jakbym jeża do pudrowania twarzy używała;) ja mam do mycia olejek z Isany, ale chwyciłam za mydło dla dzieci myśląc,  że będzie najdelikatniejsze i zmiękczy włos.  Spróbuję jeszcze z odżywkami a jeśli nie to będę musiała się przyzwyczaić ;))

Re: Maestro złota kolekcja pędzel do pudru 65 zł

Uważaj na olejek z Isany. Mi rozpuścił klej w kilku pędzlach i wypadło włosie. Na szczęscie tylko w tych chińskich, ale boję się go dalej używać :) Do pędzli Zoevy nigdy go nie użyję, płakałabym za nimi :D

Re: Maestro złota kolekcja pędzel do pudru 65 zł

O widzisz;) tez kiedyś miałam problem, ale z pędzlem hakuro. Musiałam go reklamować, bo z trzonka wyszło włosie. Ale wtedy używałam specjalnego środka do czyszczenia pędzli. Isany używam po rekomendacjach Lamakeupbelli od stosunkowo niedawna i świetnie się sprawdza do beauty blendera. Do pedzli dalej stosuje specjalny spray z Rossmana ale przy wiekszej akcji szorowania pędzli raz na jakis czas olejek i do tej pory było ok. Moze dlatego ze raz na jakis czas ....Będę jednak  uważać;)) dzięki za radę;)

Re: Maestro złota kolekcja pędzel do pudru 65 zł

Ja myję szamponem Babydream i trochę pomaga na jednego "drapaka" :) 

Re: Maestro złota kolekcja pędzel do pudru 65 zł

Mnie nie drapią żadne pędzle, ale faktycznie odżywki fajnie wygładzają i zmiękczają ich włosie :)

Re: Maestro złota kolekcja pędzel do pudru 65 zł

A jakie odzywki polecacie do pedzli? Bo mnie olowkowe z Hakuro drapia jak nie wiem co, chociaz myje w naturalnych szamponach. :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: