Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

  • 2015-06-22, o 09:46
  • 59
  • 23 907
  • 31
  • 40

Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

heej

    myśle o zakupie w najblizszym czasie Kavai , ciekawi mnie ich miekkość włosia ,u mnie całkiem dobrze sprawdzają się  hakuro h50 ,h54,h14 i h85 a u Was ? 

                                                                                                              

                                                                                                                    

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

U mnie też bardzo fajnie sprawdzają się pędzle Hakura ale co w ostatnim czasie zauważyłam to to że mam dwa pędzelki które mają włosie białe jeden pędzelek jest do blenodwania dokładnie to H74 a ten drugi raczej do nakładania różu czy też brązera to jest H21 i powiem szczerze że to są dwa i jedyne pędzle z których wypadają mi włoski nie mam pojęcia dlaczego ale wydaje mi się że to dlatego że to inne włosie ;)Teraz zastanawiam się nad zakupem pędzli z Zoevy ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

ja polecam Hakuro, bo u mnie dobrze się sprawują już kolejny rok. Ale mam też takie z rossmanna eco o też sobie chwalę. W sumie jest jakiś czas, kiedy powinno sie wymieniać pędzle na nowe? czy do zużycia? 

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

  moim zdaniem do zużycia ,przynajmniej ja tak zrobie ,jak juz będę sama widziała że dany pędzel nie będzie się nadawał do uzytku i jak będzie wypadało duuużo włosków to zakupie następny ale staram sie dbać prawidlowo o moje pędzle wiec mam nadzieje że to będzie nieprędko.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

ja też raczej będę używać pędzli aż się nie rozlecą ;)

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

A pędzle z Zoeavy ma ktoś może ? ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

- Akurrat mam pędzle z wyżej wymienionych firm, więc polecam swoje ulubione i sprawdzone modele.

Maestro:

- pędzlel do pudru i rózu, bronzera seria 150, rozmiar 20; włosie naturalne, opędzle trzyma swój kształy i nie odkształca się, łatwy do czyszczenia.

- pędzel "kopytko" seria 380, rozmiar 6 - świetny wielofunkcyjny pędzle do makijażu oczu.

 

Hakuro:

- pędzel  nr 52 - do podkładu, rózu, bronzera.Osobiście użtywam do pokdładu i sprawda się rewelacyjnie.

- pędzel nr 79 - do oczu. Blenduje nakłąda cienie. Świetnie rozciera cienie w załamaniu powieki. Łatwo się pierze i szybko schnie.

 

Kavai:

- pędzel 42 - skunks. Idealny do podkładów, kremów bb i cc. Łatwo się czyści i trzyma kształtpo wypraniu. NAda się też świetnie do nakładania różu, czy rozświetlacza.- pędzel 22 - flat top - mój ideał do podkładu i kremów bb i cc. Włosie jest bajecznie miękkie, nie sprawia problemów w praniu. Schnie dosć długo, ale to akurat jestem w stanie mu wybaczyć, bo jest neisamowicie gęsty.

- pędzel nr 62 - do korektora. Radzi sobie też świetnie z rozcieraniem cieni na mgiełkę.

 

Zoeva

Mam na razie tylko dwa pędzle, ale jestem z obu bardzo zadowolona. Włosie jest przemiłe i mięciutkie, świetnie się czyści i nie odkształca po myciu. Suszę je be żadnych osłonek.

- pędzel 102 Face Shape - służy do precyzyjnego konturowania, ale ja używam go głównie do nakładania rozświetlacza i w tej roli sprawuje się idealnie.

- pędzel 227 - Luxe Soft Definer - mój ideał do rozcierania. Blenduje cienie na mgiełkę. Pięknie się dopiera nawet z czarnych i ciemnobrązowych cieni.  

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Ja mam jak na razie tylko dwa pędzle z Kavai - 62, czyli pędzelek do korektora i 87, dośc spłaszczony ale puchaty pędzel, którym można jednocześnie nanieść cień i go rozetrzeć. Bardzo przyjemne pędzelki, jednak bardziej lubię właśnie ten 87, bo jest niesamowicie miękki, nie rozcapierzył się, na razie drapie i mam nadzieję, że tak zostanie :)

Jeśli chodzi natomiast o pędzle Hakuro to nie ze wszystkich jestem zadowolona. H 21, czyli pędzel do różu z naturalnego włosia po pewnym czasie stał się szczotą. Widać, że końce niektorych włosków połamały się i w efekcie pędzel lekko kłuje. To samo stało się z h74, który również jest z naturalnego włosia. Nie pomogły nawet odżywki do włosów, które dają tylko chwilowy efekt. Mam jeszcze kilka pędzli z Hakuro - pędzel do podkładu h50s, brązera h24 czy pędzel syntetyczny do blendowania h77, z którymi dobrze mi się pracuje. Są miękkie, idealnie się domywają i szybko schną. 

 

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

od h 21 lepszy juz jest h 24 ,ja mam hakuro 24 ale w sumie troche żałuję ze go zakupiłam(juz nie wspomne o h100 ten to juz wogóle żałuje że kupiłam no ale nic ) ,mam również h77 i h79, w obu nie wypadł jeszcze żaden włosek ,ale  po wielu myciach  mam wrażenie ze h 77 jest  sztywniejszy niz na samym poczatku ale i tak go lubie ,myślałam  jeszcze o zakupie h 74 ale jak widze będzie się  "rozczapierzał"i drapał  wiec zdecydowanie odpada...

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Klaudia, czy polecasz Kavai 62 typowo do korektora, bo nie wiem czy zakupić Kavai czy może lepiej postawić na Hakuro do korektora?

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Tak, Kavai 62 używam właśnie do korektora. Jest dość mały więc fajnie nakłada się nim korektor w wewnętrznym kąciku, nie trzeba grzebać tam palcami, zwłaszcza jeśli ktoś ma długie pazury :) Ale nada się również do nałożenia korektora na wypryski. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: