Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

  • 2015-06-22, o 09:46
  • 59
  • 23 922
  • 31
  • 40

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Hakuro h85 sprawda się świetnie nie tylko do brwi. Ja maluję nim bez problemu kreski. 

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

a propos pędzli ja juz obiecałam sobie że nigdy nie kupie pędzla z naturalnego włosia ale nie dlatego ze jest bardziej wymagające w utrzymaniu tylko po tym jak się naczytałam jak to włosie do pędzli jest pozyskiwane ze zwierzat.

 

krótko pisząc polecam serdecznie każdej dziewczynie przez zakupem pędzla z włosia naturalnego poczytać sobie prawdziwe informacje( nie takie jak podają producenci) o PETA – organizacji zajmującej się obroną zwierząt – która ostrzegała często na swojej stronie, że pozyskanie włosia do pędzli wiąże się często z cierpieniem zwierząt, które bywają ranione, okaleczane, a nawet zabijane, by szybko i tanio pozyskać cenny, naturalny surowiec.   

 

2015-07-22 13:49:21 autor monika212121

ja nie kupie żadnego pędzla białego z kavai i wogóle żadnego z naturalnego włosia ,wiele dziewczyn sobie sprawy nie zdaje z tego że kupując takie pędzle przyczyniamy się w pewnym stopniu do cierpienia zwierząt ,najważniejsze jest przecież tylko to żeby pędzelek był mięciutki....

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Nikeóre nie są po prostu świadome jak wygląda pozyskiwanie włosia a niektóre nawet czy kupują syntetyk czy z włosia naturalnego. Ja nie kupuję i nie kupię pędzli z naturalnego włosia bo kiedyś sporo o zdobywaniu włosia czytałam i nie dziękuję. Mam same syntetyki i jestem zadowolona :)

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

a propos pędzli ja juz obiecałam sobie że nigdy nie kupie pędzla z naturalnego włosia ale nie dlatego ze jest bardziej wymagające w utrzymaniu tylko po tym jak się naczytałam jak to włosie do pędzli jest pozyskiwane ze zwierzat.

 

krótko pisząc polecam serdecznie każdej dziewczynie przez zakupem pędzla z włosia naturalnego poczytać sobie prawdziwe informacje( nie takie jak podają producenci) o PETA – organizacji zajmującej się obroną zwierząt – która ostrzegała często na swojej stronie, że pozyskanie włosia do pędzli wiąże się często z cierpieniem zwierząt, które bywają ranione, okaleczane, a nawet zabijane, by szybko i tanio pozyskać cenny, naturalny surowiec.   

 

2015-07-22 13:49:21 autor monika212121

ja nie kupie żadnego pędzla białego z kavai i wogóle żadnego z naturalnego włosia ,wiele dziewczyn sobie sprawy nie zdaje z tego że kupując takie pędzle przyczyniamy się w pewnym stopniu do cierpienia zwierząt ,najważniejsze jest przecież tylko to żeby pędzelek był mięciutki....

2015-08-08 08:59:10 autor karolina1005

zgadzam się z dziewczynami powyżej ,nie warto poświęcać życia i cierpienia zwierząt za cene posiadania fajnego pędzla ,tym bardziej że pędzle systetyczne wcale nie są gorsze od tych z włosia naturalnego ale to tylko moja subiektywna opinia

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Hakuro ;) do podkładu polecam H50

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Ja kupiłam ostatnio Kavai 24 i jestem zadowolona z niego :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

dziewczyny czy jest duza różnica między miekkością włosia kavai 24 lub którymkolwiek flat topem z hakuro ?chce zakupić bardzo miękki flat top i nie wiem czy zakupić nanshy flawless foundation (który juz jeden posiadam ale nie chce wydac znowu 50 zł na pędzel ,tym bardziej ze ich ceny się znacznie różnią )czy wziąśc ten z kavai 24 ?

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Ja bym brała flat topa z kavai. Mam go parę miesięcy i jestem bardzo zadowolona. 

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

moze i zakupie ten z kavai w sumie za taką cene ale powiem szczerze troszke mnie zmiechęcają te aluminiowe skuwki jakos przyzwyczaiłam sie do tych niklowanych  i mam wrażenie ze te aluminiowe będę mniej trwałe ,będą sie zniekształcać ,bo są delikatniejsze i co najgorsze łatwiejsze do zarysowania .moze sie myle nie wiem

zdecydowanie hakuro
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: