Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

  • 2015-06-22, o 09:46
  • 59
  • 23 921
  • 31
  • 40

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Szczególnie chodziło mi właśnie o kąciki i nakładanie korektora na wypryski.. w takim razie będę musiała poważnie pomyśleć o jego zakupie :)

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

niedawno robiłam zakupy i zamówiłam sobie kilka pędzelków ,jak na razie tylko jeden z Kavai o numerze 93 do brwi i kresek , jest bardzo sztywny ,dobry do brwi ale do kresek moim zdaniem sie nie nadaje ,zwyczajnie jest za gruby ,wiec do kresek pozostaje mi mój zasłużony Hakuro 85 a szkoda bo myślalam ze będę miała go na zmiane z Kavai...

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

a propos pędzli ja juz obiecałam sobie że nigdy nie kupie pędzla z naturalnego włosia ale nie dlatego ze jest bardziej wymagające w utrzymaniu tylko po tym jak się naczytałam jak to włosie do pędzli jest pozyskiwane ze zwierzat.

 

krótko pisząc polecam serdecznie każdej dziewczynie przez zakupem pędzla z włosia naturalnego poczytać sobie prawdziwe informacje( nie takie jak podają producenci) o PETA – organizacji zajmującej się obroną zwierząt – która ostrzegała często na swojej stronie, że pozyskanie włosia do pędzli wiąże się często z cierpieniem zwierząt, które bywają ranione, okaleczane, a nawet zabijane, by szybko i tanio pozyskać cenny, naturalny surowiec.   

 

h50 idealnie nadaje się do nakładania podkladu ;)

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Hakuro ma pędzle idealne dla początkujących( ja nią właśnie jestem) zabawę z makijażem. Żeby zapoznać się z pędzlami kupiłam na razie 2: Hakuro H 79 i H 74. Są świetne, przejście z aplikatora w cieniach na pędzle to był mój jeden z lepszych pomysłów. Dla moich małych oczu bardzo przydaje się też precyzyjny pędzel z bdellium tools o numerze 716. Nie żałuję, że w końcu zainwestowałam w pędzle i już niedługo zamierzam kupic kolejne...

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Ja ciągle jestem rozdarta między znanymi i lubianymi Hakuro a nowymi Kavai.. mam zamiar zrobić zakupy pędzlowe i nie wiem co wybrać do podkładu.. czy Hakuro H50, Hakuro H51 czy Kavai 22, Kavai 24? Zawsze kiedy mam jakiś wybór mam ogromny problem :)

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Ja zawsze będę polecać do podkładu mój ukochany flat top z Kavai nr 24.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Ja posiadam pędzle Hakuro, które poleam, chociaż z niektórych trochę wypadało mi włosie. Pędzle po podkładu i różu są naprawdę dobre. Muszę kiedyś wypróbować też zoevy, widziałam same dobre opinie.

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Na pewno Hakuro H50S jest warty polecenia :)

Re: Maestro ,Hakuro a może Kavai, które marki /konkretne modele pędzli polecacie ?

Ja w moim małym zborze posiadam pędzle z Hakuro, Ecotools (rosmann) oraz słynną Zoeve (zestaw do oczu 12szt) :) jestem jak najbardziej zadowolona, z Hakuro polecam do brwi H85, do różu H24, z Maestro posiadam tylko jeden miał być precyzyjny a okazał się lekką pomyłką, a mowa o 640 nr2 z włosia naturalnego.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: