MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

  • 2015-12-25, o 10:59
  • 69
  • 26 956
  • 43
  • 52

MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Hej. Moze znacie balsam, który dobrze nawilży moją mocno przesuszoną skórę?

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Ja osobiście używam balsamu do ciała z Dermedic:

 

https://www.doz.pl/apteka/p110059-Dermedic_Hydrain_3_koncentrat_balsamu_nawadniajacego_skore_200_g

 

Co prawda zaraz po użyciu nie czuć idealnie efektu ale jak się wchłonie.... bajka!

Mam niesamowicie przesuszoną skórę i podatną na podrażnienia ale balsam warty swojej niewysokiej ceny.

Osobiście polecam również z tej serii krem do rąk oraz żel pod prysznic.

Testowałam produkty firmy Tołpa i osobiście twierdzę że produkty do twarzy - żele do demakijaży, toniki - są okay.

Natomiast żele pod prysznic - nie do końca. Pomimo super zapachu wysuszają jeszcze bardziej skórę.

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

tez szukam

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Ja zawsze stawiam na neutrogenę.

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Ja zawsze stawiam na neutrogenę.

2015-12-26 12:19:59 autor Gorzka13

 

i sprawdza się ?

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Sądzę że Neutrogena również dobrze się sprawdzi

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

ja keidyś uzywałam balsamu z apteki na suchą skórę a dokładniej na chorobę która nazywała się ? wężową skórą ? coś takiego, balsam kosztował około 15zł za 250ml ale był mega wydajny, niestety na pierwszym miejscu w składzie była parafina

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

 

236

Ja zamiast balsamu używam masło do ciała - sprawdza się dużo lepiej :) Ostatnio znalazłam bardzo fajne miodowe masło do ciała Korany i chyba zostanę przy tym kosmetyku dłużej :) Jest całkowicie naturalne i ma gęstą konsystencje, dzięki czemu szybko i skutecznie nawilża i odżywia skórę i dodatkowo bardzo ładnie pachnie ;)

22

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Z bielendy

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Evree

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

w sumie tez szukam takiego dobrego nawilzenia

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: