MAKIJAZ

  • 2011-04-06, o 16:05
  • 29
  • 7 647
  • 19
  • 27

MAKIJAZ

CZESC CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEĆ JAK ZROBIC MAKIJAZ DLA CERY TRADZIKOWE??

Re: MAKIJAZ

Przede wszystkim nalezy pamiętać o nawilżeniu takiej cery - najpierw kremem, a poxniej podkładem. warto zatem, żeby byl równiez nawilzajacy. Ni i niestety nalezy wspomagac sie korektorami - jesli wypryski sa czerwone to najlepiej sprawdza sie zielone korektory.

Re: MAKIJAZ

zgadzam sie

Re: MAKIJAZ

Przede wszystkim nalezy pamiętać o nawilżeniu takiej cery - najpierw kremem, a poxniej podkładem. warto zatem, żeby byl równiez nawilzajacy. Ni i niestety nalezy wspomagac sie korektorami - jesli wypryski sa czerwone to najlepiej sprawdza sie zielone korektory.

2011-04-06 22:38:38 autor ladymakeup

Zgadzam się z Moniką :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: MAKIJAZ

Jeśli chodzi o krem, to ja jestem przeciwniczką typowych kremó przeciwtrądzikowych, które mocno przesuszają skórę, dodatkowo pobudzając wydzielanie sebum. Lepsze rezultaty daje oczyszczanie skóry maskami oczyszczającymi czy pilingami - ważne, żeby były delikatne, np enzymatyczne.  

Re: MAKIJAZ

Ja również zgadzam się z Moniką, błędnie uważa się że cera trądzikowa nie jest wrażliwa i nie potrzebuje nawilżania a jedynie wysuszania i matowienia.

Re: MAKIJAZ

Ja jestem zdania, że nie zawsze w przypadku cery trądzikowej należy nakładać mocno kryjący podkład. Wszystko zależy od ilości wyprysków. Jeśli są one np tylko na policzkach czy czole, to bez sensu nakładać taki podkład na całą twarz. Można go użyć tylko w newralgicznych miejscach ale lepiej wspomóc się kamuflażem, który ma lepsze krycie. Też polecam zielony korektor na czerwone zmiany ale jeśli zajmują one większą powierzchnię to lepiej sprawdzi się zielona baza.

Re: MAKIJAZ

najpierw pielęgnacja, a potem dobry podkład. ja uzywam revlon :)

Re: MAKIJAZ

Ja jestem zdania, że nie zawsze w przypadku cery trądzikowej należy nakładać mocno kryjący podkład. Wszystko zależy od ilości wyprysków. Jeśli są one np tylko na policzkach czy czole, to bez sensu nakładać taki podkład na całą twarz. Można go użyć tylko w newralgicznych miejscach ale lepiej wspomóc się kamuflażem, który ma lepsze krycie. Też polecam zielony korektor na czerwone zmiany ale jeśli zajmują one większą powierzchnię to lepiej sprawdzi się zielona baza.

2015-09-18 08:53:40 autor

podzielam zdanie

Re: MAKIJAZ

ja również

Re: MAKIJAZ

No właśnie, często zapominamy O kremacji, a później jest
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: