Łupież.

  • 2016-01-19, o 20:06
  • 42
  • 16 311
  • 35
  • 33

Łupież.

Ostatnio łupież stał się moja zmorą. Znacie jakies sposoby na pozbycie się go?

Re: Łupież.

nizoral i inne tego typu szamponu , najlepiej zapytać w aptece

Re: Łupież.

Ja przez większość mojego życia nie wiedziałam, co to łupież - do czasu. Chcąc się go pozbyć zaczęłam stosować drogie medyczne, specjalistyczne szampony, ale żaden nie pomagał. próbowałam różnych aż w końcu kupiłam szampon z firmy Farmona z dziegciem brzozowym - stosuję go do teraz, bo on mi pomógł i teraz chroni przed nawrotami łupieżu - za każdym razem gdy zaczynałam znowu stosować inny szampon, problem wracał. Ale myślę, że chyba po prostu znalazłam ,,swój" szampon, Tobie może pomagać coś innego.

Jana

Re: Łupież.

Szampony przeciwłupieżowe, a także nawilżenie skóry głowy - spróbuj poczytać o naturalnych sposobach, np. siemie lniane jako maseczka nawilżająca do włosów. Są również różne, tanie płukanki, które możesz zrobić w domu. Nawilżenie jest bardzo ważne, bo skóra po szamponach przeciwłupieżowych może być przesuszona i trudno będzie wyjść z tego koła.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Łupież.

Mieszanie odrobiny sody z szamponem, jakimś łagodnym powinno pomóc. Ale z racji tego, że soda jest zasadą, otwiera łuski włosa, to trzeba ją potem spłukać kwasem, np octem jabłkowym. Moja mama to stosuje i bardzo pomaga. 

Re: Łupież.

Nie mam

Re: Łupież.

nie znam :/

Re: Łupież.

Nizoral powinien pomóc

Re: Łupież.

ja kiedys mialam z tym poroblem, spejclane szmapony na łupież działają, przyanjmniejw  moim przypadku zadzialaly 

Re: Łupież.

ja kiedys mialam z tym poroblem, spejclane szmapony na łupież działają, przyanjmniejw  moim przypadku zadzialaly 

pirolam z apteki pomaga
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: