Lubisz nosić biżuterie?

  • 2017-02-21, o 19:45
  • 91
  • 17 890
  • 70
  • 72

Re: Lubisz nosić biżuterie?

Moją jedyną biżuterią jest pierścionek zaręczynowy. Na szczęście pierścionki kochałam od zawsze pod każdą postacią :D Za resztą biżuterii nie przepadam i zakładam tylko od wielkiego dzwonu ;) 

Re: Lubisz nosić biżuterie?

Biżuteria to element ozdoby, który powinna posiadać każda kobieta. Według mnie nadaje ona kobiecości, ale również i elegancji, szyku. W szczególności uwielbiam obrączki oraz pierścionki, ostatnio nawet rozkochałam się w ofercie Laru usunięto reklamę . Artykuły te prezentują się niezwykle pięknie i nie ukrywam, zwracają także uwagę mężczyzn. :) Złota biżuteria to jest to!

Re: Lubisz nosić biżuterie?

lubię

Re: Lubisz nosić biżuterie?

Nie przepadam. Obecnie noszę tylko delikatny wisiorek. Jakies jeszcze 5 lat temu codziennie zakladalam kolczyki, mialam ich cale pudelko, ale jakos mi przeszla ta fascynacja. 

Re: Lubisz nosić biżuterie?

Zależy od humoru :)

Roks1

Re: Lubisz nosić biżuterie?

Bardzo 

Re: Lubisz nosić biżuterie?

średnio. jeśli już to jakąś nei rzucającą się w oczy

Re: Lubisz nosić biżuterie?

ostatnio polubiłam

Re: Lubisz nosić biżuterie?

Lubię, pierścionków i kolczyków praktycznie nie ściągam. Reszta w zależności od ubioru ;)

Re: Lubisz nosić biżuterie?

Uwielbiam, ale to dlatego, że znalazłam świetny internetowy sklep w którym ją kupuję, więc zawsze mam pewien zapas biżuterii pasującej do danych ciuchów. Polecam bardzo https://gold4u.pl/ lepszego sklepu z biżuterią nie mogłam znaleźć :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: