Loreal Mat Morphose

  • 2011-10-31, o 20:09
  • 36
  • 10 737
  • 20
  • 29

Loreal Mat Morphose

Hej
Chciałam zapytać czy któraś z Was używa takiego podkładu,jak się sprawdza i który ewentualnie kolor byłby dobry

http://allegro.pl/loreal-mat-morphose-1 ... 87474.html

Re: Loreal Mat Morphose

Czesc. Ja uzywam (kolor apricot beige) i na poczatku bylam nim zachwycona, ale potem juz mniej, wiec go odstawilam na rzecz innych (zmieniam i testuje rozne podklady, ale w musie mam tylko ten). Od czasu do czasu do niego wracam (np. dzis) - zly nie jest, ale rewelacji tez nie ma po dluzszym stosowaniu. Buzia niby gladka (uczucie troche silikonowe przy rozprowadzaniu), ale z matowieniem srednio (po dluzszym czasie uzywania, bo na poczatku lepiej matowil).

Mademoiselle

Re: Loreal Mat Morphose

aha a jak inne odcienie ciemniejsze ??

Re: Loreal Mat Morphose

Ciemniejszych nie mialam, ale widzialam ze sa jakies. Musisz sprawdzic w sklepie, albo po prostu w internecie. Nawet jesli kupisz za jasny, to ewentualnie mozna go troche przyciemnic pudrem sypkim jak bedziesz wykanczac cere

Mademoiselle

Re: Loreal Mat Morphose

ok.Jaki możesz mi polecić podkład ?? do cery mieszanej ??

Re: Loreal Mat Morphose

Tez mam mieszana i szukam idealnego produktu, ale na pewno polecam podklad Nivea Extreme Resist (niestety niedostepny w Polsce, ale mysle, ze mozna kupic gdzies przez internet). Mam kolor 04 Sand.
Moze dziewczyny doradza Ci jeszcze inne podklady.
Mnie malo ktory do konca przekonuje. Mam jeszcze Inglot Podklad rownowazacy, kolor 38 - jest okay, ale to nie ten "wymarzony".
Soraya Make-up sceniczny, kolor 02 cieply bez - tez nie narzekam, choc podobno slabo kryje, ale ja nie mam wiele do ukrycia, wiec go uzywam od czasu do czasu
No i Revlon do cery mieszanej, tylko on jest raczej ciezkim podladem, wiec na co dzien polecam cos lzejszego, a ten na wieksze wyjscia.

Mademoiselle

Re: Loreal Mat Morphose

Ja go rowniez uzywalam odcien 140- odcien taki troche jakby szary ,ladnie wygladza ,ale skora niezbyt zdrowo w nim wyglada .. po dluzszym stosowaniu zauwazylam ze zapycha powoduje powstawianie wagrow niestety..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Loreal Mat Morphose

bardzo nie lubie jak podkład ciemnieje na twarzy dla mnie to dyskryminuje podkład na wstępie

Re: Loreal Mat Morphose

ciemnieje! użyłam i żałuję

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Loreal Mat Morphose

Nie znam, nie używałam

Re: Loreal Mat Morphose

Nie używałam :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: