Liner do oczu

  • 2011-10-02, o 12:22
  • 67
  • 21 970
  • 32
  • 47

Re: Liner do oczu

To chyba mamy podobny wybor firm kosmetycznych. W sumie nacielam sie wielokrotnie na drogich kosmetychach i moze sie okaze ze te tanie nie zawsze musza byc zle.

Re: Liner do oczu

No i kupilam liner. Nie bylo Essence, jest Miss Sporty wiec kupilam taki dosc tani wlasnej marki tej drogerii. Dzis wrocilam ze sklepu i zrobilam sobie kreski na gornej powiece i przyznam, ze poszlo lepiej niz myslalam . Nawet nie zaryzykowalam przed wyjsciem z domu bo bylam pewna, ze pierwsze kreski bede zmywac a tu taka niespodzianka, troche tylko bede musiala sie wprawic .

Re: Liner do oczu

megi1828 gratuluje i kolejny raz okazalo sie ze checi sa najwazniejsze kreska wyjdzie i juz

www.suonko82.blogspot.it

Re: Liner do oczu

Dzieki @Suonko82
Teraz widze, zo moglam napisac w temacie obok, niepotrzebnie zalozylam nowy. Postaram sie juz teraz pilnowac

eyeliner w pisaku lub Loreal Super Liner Perfect Slim

Re: Liner do oczu

Ja bardzo lubię Essence Superfine :)

Re: Liner do oczu

ja nie miałam tego z essence ale jednak wole eyeliner w słoiczku z maybelline i do tego mój ulubiony hakuro 85.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Liner do oczu

Eyeliner z Rimmel w żelu jest super :)

Re: Liner do oczu

Ja jestem fanką "eyelinera" z cienia. LEkko moczę pędzlek i zanurzam w czarnym cieniu z Inglota. Efekt można uzyskać jaki się chce. Póki co jestem zadowolona z tego rozwiązania, choć pewnie kiedyś skuszę się na eyeliner w słoiczku lub kałąmarzu. W pisaku miałam już.  

Re: Liner do oczu

Lubiłam bardzo liner z Wibo w piasku. Intensywna czerń, przyjemnie się nim rysowało kreski, które długo się utrzymywały. Teraz używam linera w piasku z Inglota i również bardzo go lubię. Mam go już jakiś czas i pracuje się nim równie przyjemnie jak na początku.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: