Licówki zamiast aparatu ??

  • 2016-01-24, o 10:40
  • 59
  • 20 383
  • 44
  • 52

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Aparat jest teraz nawet w modzie:)

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Ja nosiłam cąłkiem jeszcze niedawno kolorowe gumeczki i wyglądało super ładnie. Można podkreślić tym bardziej urodę, podbić kolor oczu, włosów, karmację :) Polecam z Łodzi moja ikochana ortodontke dr. Joannę Ślusiewicz :)

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Licówki dają genialny efekt. Moja koleżanka korzystała z gabinetu Pałyga w Sosnowcu i naprawdę zęby są nei do poznania. Licówki i aparat to nie to samo i nie zawsze można stosować zamiennie te zabiegi. Ale jeżli ktoś chciałby poprawić wygląd zębów, bez zbędnej ingerencji, to licówki będą optymalnym rozwiazaniem.

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Licówki wyglądają pieknie ale...................................niestety zęby oszlifowane i naruszone szkliwo. Jeśli istniej alternatywa aparat to aparat a licówki zawsze jeszcze kiedyś mozna zrobić. Nie zamykaj sobie tej furtki ;)

Re: Licówki zamiast aparatu ??

kurcze ciężko stwierdzić co jest lepsze... zależy od problemu z zębami

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Z całego serca polecam gabinet Ortoprotex! Stan mojego uzębienia wymagał pomocy wybitnego specjalisty do którego na szczęście udało mi się trafić :) Też myślałam o licówkach, ale stomatolog mnie od tego odwiódł własnie z tych powodów co piszecie. Leczenie ortodontyczne u mnie trwało dokładnie dwa lata, wizyty to po prostu czysta przyjemność, gabinet wspaniały a pracujące tam panie to po prostu anioły! Atmosfera gabinetu naprawdę godna polecenia! I najważniejsze, że gabinet jest otwarty codziennie.

Re: Licówki zamiast aparatu ??

to zależy, stomatolog powinien ocenić co lepsze w danym przypadku

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Specjalista na pewno doradzi

Oczywiście, że aparat :) Warto dbać o swoje zęby!

Re: Licówki zamiast aparatu ??

Zależy od stanu zębów, dla niektórych lepszy jest aparat a dla niektórych licówki :) ja bym się raczej zdecydowała na licowki
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: