Lekki krem z filtrem pod make up

  • 2013-09-20, o 11:09
  • 64
  • 27 297
  • 43
  • 52

Lekki krem z filtrem pod make up

Czy możecie polecić lekki krem z filtrem, który by się nadawał pod poranny makijaż? zależy mi na czymś co będzie dobrze nawilżało i szybko się wchłaniało. Do tej pory stosowałam zazwyczaj nivea make up starter lub garnier z łopianem, ale chciałabym znaleźć coś z filtrem.

dzięki za pomoc i cenne rady!

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Ja w tym roku stosowałam emulsję z firmy Iwostin z filtrem 50, ale obawiam się, że nie będzie współgrać ze wszystkimi podkładami, szczególnie te, które mają jakieś woski w składzie mogą się warzyć na twarzy. Ale jeśli nie masz dużego problemu z cerą wyjściem może być albo koreański krem BB albo jakiś krem tonujący z filtrem, nawet z garniera.

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Nie mam dużych problemów w cerą, szukam kremu z UV który będzie współgrał z podkładem mineralnym Lily Lolo (bo mój kolor z LL nie ma UV, nie wiem czemu niektóre kolory są z filtrem a niektóre bez). Zastanawiałam się nad iwostinem z ceramidami z SPV 15 - może używałyście?

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Wszystko zależy od tego jaki wysoki ma być filtr i czy ma matowić twarz. Bardzo fajne kremy z filtrem ma Olay i są wersje dla cery mieszanej i tłustej (te z filtrem) dobrze się wchłania, są wydajne i często na promocjach.

http://meskakosmetyczkaa.blogspot.com/

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Ja używam Dermika Lily Skin - ochrona piękna na dzień z filtrem SPF 20 i PPD 9. Krem lekki, idealny pod makijaż, posiada filtr zarówno UVB, jak i UVA, więc jest naprawdę dobry i godny zaufania pod względem ochrony przed słońcem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

musze sobie zakupic taki krem pod makijaz

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Ja rzadko nakładam podkład wiec nie koniecznie używam takiego typowego lekkiego pod makijaz ;)

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Sporo kremów do twarzy ma teraz filtry, a z takich profesjoanlych do opalania to mogę polecić z Bikini od Bielendy krem do twarzy do opalania, są tam do różnych cer. Uzywałam na wakacjach i nic sobie nie spaliłam

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Ja mam krem nawilzająco rozświetlający spf 20 i jestem bardzo zadowolona. Krem cc też mam z spf 20. 

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Z Garniera :)

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

ja musze poszukac dobrego kremu z filtrem bo ten filtr jaki posiada mój krem jest bardzo niski

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: