Lekki krem z filtrem pod make up

  • 2013-09-20, o 11:09
  • 64
  • 27 289
  • 43
  • 52

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Jeszcze bardzo fajnym kremem do twarzy na co dzień jest kremik Argan, makadamia marula bielendy, on zapobiega wysuszaniu skóry i chroni ją... Konsystencja jest lekka a mimo to dobrze nawilża 

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

polecam kremy z ziaji, zawierają pigment i 50 :)

dermedic nawilża i chroni przed słońcem

ja pod make up używam kremu od bielendy młodzieńczy blask bo jest silnie nawilżający a takiego potrzebuje dla swojej cery, poza tym u mnie sprawdza sie dobrze jako baza:)

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Bielenda ;)

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

ja pod make up używam kremu od bielendy młodzieńczy blask bo jest silnie nawilżający a takiego potrzebuje dla swojej cery, poza tym u mnie sprawdza sie dobrze jako baza:)
2015-09-25 19:12:06 autor sylwia90

Tez używam na dzień jako krem pod makijaż kremu Młodzieńczy Blask od Bielendy, ale nie jestem pewna czy ma on filtry. Na pewno jest lekki i dobrze rozprowadzają się na nim podkłady i kremy BB.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

teraz zastanawiam się nad baza rozświetlającą, myślicie, że można rano zastąpić nią krem czy najpierw krem, potem baza?

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

polecam te tanie kremiki z avonu z seri natural czy jakoś tak, one są lekkie i mają filtr

Kamila.

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

nie posiadam takiego

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

teraz zastanawiam się nad baza rozświetlającą, myślicie, że można rano zastąpić nią krem czy najpierw krem, potem baza?

2015-09-28 01:03:33 autor moco

Najpierw krem, później baza :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: