Laserowa korekta wzroku

  • 2013-03-07, o 19:50
  • 125
  • 48 093
  • 48
  • 87

Re: Laserowa korekta wzroku

Nie mam na szczescie problemów ze wzrokiem 

Re: Laserowa korekta wzroku

Zawsze miałam kompleksy na punkcie okularów ponieważ miałam sporą wadę wzroku a okulary kompletnie nie pasowały do mojej twarzy. Niedawno zdecydowałam się na laserową korektę wzroku w klinice Centre de la Vision i jest o wiele lepiej. 

Re: Laserowa korekta wzroku

Kiedyś o tym myślałam, ale kosztuje to sporo więc narazie noszę soczewki:)

Re: Laserowa korekta wzroku

dziewczyny, jak się wahacie to niepotrzebnie, bo nie boli, a komfort jest na całe życie. Też myślałam, że dużo kosztuje, ale jak policzyłam ile do tej pory wydałam na soczewki, płyny, a wcześniej okulary, to masakra, 3 x więcej. Miałam korektę 2 tygodnie temu w ArtLife, więc świeża sprawa, ale jestem przeszczęśliwa!!! :)

Re: Laserowa korekta wzroku

dziewczyny, jak się wahacie to niepotrzebnie, bo nie boli, a komfort jest na całe życie. Też myślałam, że dużo kosztuje, ale jak policzyłam ile do tej pory wydałam na soczewki, płyny, a wcześniej okulary, to masakra, 3 x więcej. Miałam korektę 2 tygodnie temu w ArtLife, więc świeża sprawa, ale jestem przeszczęśliwa!!! :)

2017-05-31 00:11:35 autor kamila0908

 

Jak to wygląda cenowo? Chyba zależy od metody? Marzy mi się taki zabieg. Koszt spory ale jaki komfort później musi być :)

Re: Laserowa korekta wzroku

Mój tata też miał korektę wzroku laserową i uważa, że były to najlepiej wydane pieniądze w życiu :)

K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Laserowa korekta wzroku

Mój tata też miał korektę wzroku laserową i uważa, że były to najlepiej wydane pieniądze w życiu :)

2017-06-01 13:06:07 autor Amante

Coraz bardziej zaczynam na poważnie rozważać ten zabieg. Byle pozytywnie przejść badania :)

Re: Laserowa korekta wzroku

Moja siostra też jest zadowolona. Zabieg miała w zeszłym roku w Spektrum we Wrocławiu, świetni lekarze.

Re: Laserowa korekta wzroku

Nie mam na szczescie problemów ze wzrokiem 

Re: Laserowa korekta wzroku

Nie ma co się bać takiego zabiegu. Teraz są takie nowoczesne metody jak Lentivu. Taką metodę stosują w klinikach Optegry. Poczytajcie sobie szerzej na jej temat, ale to jest aktualnie jedna z najnowocześniejszych metod, mało inwazyjna, skuteczna i nawet astygmatyzm nie stanowi przeszkody.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: