Lampy UV

  • 2012-07-22, o 15:36
  • 50
  • 18 960
  • 29
  • 34

Re: Lampy UV

Ja kupiłam taką najzwyklejszą na allegro ja uważam że niczym się nie różni od takiej za 300 zł jestem z niej bardzo zadowolona ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Lampy UV

Najtańsza z DobraRada, ta biała za 55 zł bez problemu sprawdzi się w domu do żeli. Mam, używam i żelki wychodzą ładne i twarde przy utwardzeniu 3 warstw.

2015-08-18 11:14:40 autor riley

A próbowałaś tą samą utwardzać hybrydy? :)

KamiluŚkaa przede wszystkim najlepiej aby miała moc 36W. Teraz te nawet najtańsze tunelówki są ok, z tym, że później nie bardzo opłaca się kupować nowe żarówki bo cztery czasami wychodzą w tej samej cenie co nowa lampa

Re: Lampy UV

Najtańsza z DobraRada, ta biała za 55 zł bez problemu sprawdzi się w domu do żeli. Mam, używam i żelki wychodzą ładne i twarde przy utwardzeniu 3 warstw.

2015-08-18 11:14:40 autor riley

A próbowałaś tą samą utwardzać hybrydy? :)

2015-08-18 22:02:50 autor KamiluŚkaa

 

Tak, lakiery trzymają się jak trzeba. Akurat ta z DR jest 36W, timer ma do 120 sekund, wszystko jak trzeba. Żarówki można dokupić na Allegro po taniości, ale to trzeba dużo robić paznokci aby faktycznie się któraś przepaliła. Nawet jak jedna wysiądzie to dalej ma się około 30W w tunelu, więc nie ma co przeżywać na zaś. :)

Re: Lampy UV

To w takim razie musze się jej bliżej przyjrzeć :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

kiedyś były niedrogie i nawet nawet w biedrze

Re: Lampy UV

Ja mam lampę ledową z semilac, wygodniejsza bo nie trzeba wymieniać żarówek

Re: Lampy UV

Ja mam lampę ledową z semilac, wygodniejsza bo nie trzeba wymieniać żarówek
2015-09-24 18:05:02 autor Olusska24

 

ile zaplacilas za taka lampę.?

Re: Lampy UV

Ja właśnie zastanawiam się na tą z Semilac :)

Re: Lampy UV

Ja mam taką podstawową, kupiłam na allegro parę lat temu, nie pamiętam nazwy bo naklejka z logo mi się oderwała, ale kosztowała około stówkę  Ja myślę że na lampę nie ma co przepłacać, przecież one wszystkie różnią się tylko wielkością i wyglądem. 

Kamila.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: