Lakiery hybrydowe Semilac.

  • 2015-09-27, o 16:58
  • 34
  • 16 602
  • 26
  • 32

Lakiery hybrydowe Semilac.

Ostatnio zaczełam robić sobie sama maniciure hybrydowy, właśnie lakieramy z semilaca, wszystko było by dobrze, gdyby nie jeden lakier który mi się nie sprawdził. Jest to kolor Black Diamond 031. Nie wiem czy nałożyłam go czasem zbyt grubo, ale raczej nie, bo uważałam żeby nie robić grubej warstwy. A więc, po nałożeniu top coat, odtłuszczeniu, zaważyłam że lakier zrobił się po bokach tak jakby spłynął, przy innych lakierach mi się takie  coś nie zdarzyło, nie wiem czy to coś z tym lakierem, czy z moimi umiejętnościami. 

Kamila.

Re: Lakiery hybrydowe Semilac.

Ja zawsze dla pewności staram się trzymać paznokcie w dół, żeby lakier nie rozlał się po bokach. Może trzymałaś je jakoś inaczej i dlatego spłynął?

Re: Lakiery hybrydowe Semilac.

Ja zawsze dla pewności staram się trzymać paznokcie w dół, żeby lakier nie rozlał się po bokach. Może trzymałaś je jakoś inaczej i dlatego spłynął?

2015-09-27 17:36:09 autor

 

kurcze, nie sądzę, zawsze robię to tak samo i nigdy mi się tak nie zdarzyło, a to nie było tylko na jednym paznokciu, tylko na czterech ;/ Ściągnełam hybryde, zrobiłam od nowa, ale dałam tylko jedną warstwę i wyszło okej, chociaż na kciuku zrobił mi się taki jakiś bąbel, ale to nie wiem  ;d

Kamila.

Re: Lakiery hybrydowe Semilac.

Może napisz do semilaca, czy to twoja wina, czy może wadliwy lakier :)

Re: Lakiery hybrydowe Semilac.

napisz do nich, opisz problem, może wyjaśnią sytuację

Re: Lakiery hybrydowe Semilac.

Niektóre ich lakiery miały wadę gabryczną. Warto do nich napisac i podac nr serii, a być może przyślą nową buteleczkę ;)

Re: Lakiery hybrydowe Semilac.

czarne hybrydy często są kłopotliwe niestety :( bardzo cienkie warstwy to podstawa, no i trzeba dłużej potrzymać w lampie :)

Re: Lakiery hybrydowe Semilac.

Właśnie, zawsze warto napisać zwłaszcza jeśli produkt tani nie był

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lakiery hybrydowe Semilac.

Może był zly5 akurat, a może norma

Re: Lakiery hybrydowe Semilac.

Natknęłam się już na dużo złych opinii na temat tego koloru i faktycznie tak jest. To nie jest raczej Twoja wina, czarny lakier wymaga bardzo cienkiego nałożenia na płytke i długiego trzymania w lampie. Na opakowaniu napisane jest żeby nie stosować z lampą Led, ja.niestety taką mam i trzymam ten kolorek bardzo długo.żeby go mocno utwardzić. Czasami jest ok a.czasami jak np teraz, bo akurat mam kolor 031 na paznokciach, zrobił mi się pecherzyk na kciuki i lakier odprysł, poprawiałam ale niestety powtórzyło się. Na pozostałych paznokciach jakoś się utrzymuje.

Re: Lakiery hybrydowe Semilac.

Powinni o tym pisać na opakowaniu. Przecież roducent jest tego świadomy.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: