Lakiery Essie

  • 2013-05-21, o 16:07
  • 58
  • 27 558
  • 37
  • 44

Lakiery Essie

Chciałam już dawno wypróbować te lakiery, ale cena odstarszała - w zeszłym tyg. kupiłam 2 w cenie 1 w Hebe i się zakochałam... Przed końcem promocji chciałam dokupić jeszcze 2, ale nie mogę się zdecydować co do koloru... Mam Watermelon i Russian roulette, co byście poleciły z rózy, czerwieni, pomarańczowych odcieni i pasteli? Bo ja w drogerii głupieję, a w domu na spokojnie obejrzałabym swatche

Re: Lakiery Essie

Uwielbiam lakiery Essie, mam dopiero 8 miniaturek, czyli 2 kolekcje: resort i summer 2013 ale chcę więcej Teraz tylko czaję się na Mint Candy Apple, który od dawna chodzi mi po głowie

Re: Lakiery Essie

też jestem zakochana w lakierach essie. Kolory boskie, połysk super i w ogóle... z pomarańczy mam saturday disco fever i jest świetny

Inwestując w lokaty bankowe nie ponosisz ryzyka.

Re: Lakiery Essie

Przymierzam się chociaż cena mnie powstrzymuje ;p czytałam tyle dobrego o tych lakierach, że coraz bardziej kusi.. jakie kolory polecacie? :)

Re: Lakiery Essie

Ja mam już spory zestaw lakierów Essie i z wszystkich jestem zadowolona, szczególnie ukochałam sobie 3 kolorki: Mint Candy Apple, Watermelon i Turquoise & Caicos.. Wszystko zależy od tego jakiego koloru szukasz? :)

Re: Lakiery Essie

W obecnej chwili jestem zwolenniczką nudziaków :) Chociaż wiosna idzie, zaraz po niej lato więc pewnie przejdę na jakieś weselsze kolorki :) Mint Candy Apple fajnie się prezentuje :)

Re: Lakiery Essie

Jeśli chodzi o nudziaki to ja mam tylko 1 i według mnie jest całkiem ok. Mam Topless & Barefoot. Jeśli jeszcze chodzi o takie w miare "neutralne" kolorki to bardzo lubię Fiji :)

Re: Lakiery Essie

Z tego co przeglądałam lakiery mają supeer jednak ta cena.. ehh.. zastanawiam się jeszcze nad zestawami miniaturek.. można wtedy wypróbować trzy naraz ;p

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lakiery Essie

Bardzo lubię kolory Essie. W listy życzeń prawdopodobnie 15 odcieniach. Zatrzymuje się tylko cenę ... Tymczasem wybrać podobnych kolorach innych alternatywnych marek... A w rzeczywistości, bardzo odporny lakier?

Re: Lakiery Essie

Za taką cenę powinien być mega odporny :)

Re: Lakiery Essie

Ja mam ich kilka i jeden z nich na paznokciach bez żadnego odprysku wytrzymał prawie tydzień. Przeciętnie jednak wytrzymują u mnie na paznokciach ok. 4-5 dni, na paznokciach u stóp wytrzymują o wiele dłużej (kilka razy zdarzyło mi się nie zmieniać lakieru przez ponad tydzień, nie wiem dlaczego na paznokciach u stó utrzymuje się dłużej))

Szczególnie polecamy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora: