Lakiery Essie

  • 2013-05-21, o 16:07
  • 58
  • 28 231
  • 37
  • 44

Re: Lakiery Essie

Paznokcie u rąk są jednak bardziej narażone na odpryski ;p ciągle cos robimy-chociażby pisanie na klawiaturze mając długie paznokcie uderzamy nimi ;p ręce myjemy kilka razy dziennie to też wpływa na odpryski ;p 5 dni to już jest dobrze jak na lakier :D

Re: Lakiery Essie

U mnie 5 dni to naprawdę dużo jeśli chodzi o paznokcie u rąk :) Ja praktycznie ciągle używam rąk wiec tym bardziej 5 dni to bardzo dużo ;)

Re: Lakiery Essie

 

moje ulubione lakiery do paznokci to essie(fiji ,Ballet Slippers) Maybelline colorama i Bell (z biedronki ale ta wersja French manicure)

do wszystkich nie ma zarzutu i wszystkie trzymają sie ponad tydzień ,półtora na paznokciach, tylko ja maluje 3 warstwy

Re: Lakiery Essie

U mnie większość lakierów na paznokciach u rąk wytrzymuje max 5 dni, rzadko zdarzają się takie które trzymają się dłużej.. za to ja paznokciach u nóg potrafią "siedzieć" nie ruszone nawet przez dwa tygodnie :)

Re: Lakiery Essie

uwielbiam lakiery essie

Re: Lakiery Essie

Ostanio widzialam w tk maxie zestawy tych lakierów załkiem tanio, może się skuszę.

Re: Lakiery Essie

Bardzo podobają mi się kolory tych lakierów.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lakiery Essie

Miałam lakier w kolorze Madmoiselle i był ok, ale bez szału. 

Re: Lakiery Essie

Gdzie leży ta popularność Essie? W nowych kolorach czy w samej jakości lakieru? Bo kurczę, nieraz wolę wziąć trzy lakiery z GR niż płacić tyle za jeden, ale widzę że Essie jest tak czy inaczej mega popularne w sklepach i na forach. :)

lubie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: