Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

  • 2015-07-20, o 14:25
  • 51
  • 20 635
  • 30
  • 41

Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

Hej, szukam lakieru typu french z różowym tonem. Mam już takie mleczne lakiery, ale dalej szukam ideału.

Do tej pory używałam Essie Mademoiselle, Inglot 863.

Oba idcieie są fajne, ale szukam czegoś z bardziej różowym pigmentem, ale nadal przezroczystego i  mlecznego.

Macie swoje typy w tej kategorii? Będę wdzięcznma za rekomendacje.  

Re: Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

Wydaje mi się ze widziałam coś w tym stylu z Golden Rose ale nie pamiętam numeru tego lakieru ;)

Re: Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

O, to super, będę się musiała bardziej przyjrzeć:))

Dzięki wielkie. 

Re: Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

ja również uwielbiam mleczne kolory paznokci ,na codzień tylko takimi maluję paznokcie ale mnie z kolei nie zalezy żeby miał rózowy ton wiec dla mnie najlepsze kolory to Essie Fiji i Ballet slippers choć obecnie podpasował mi jego tańszy zamiennik a równie długo utrzymujący się na paznokciach i jest to seria BELL French manicure ja go  zakupiłam w biedronce i naprawdę polecam ,ja tego lakieru nakładam trzy warstwy ale to każdego tyle nakładam wiec dla mnie to bez różnicy a kolor śliczny .

Re: Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

Z tańszych lakierów też Miss Sporty ma kolekcję do frencha

Re: Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

Mleczno różowy odcień ma lakier z Golden Rose 204 albo 206, nie pamiętam dokładnie, który to numer :)

Re: Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

Mój ulubiony z Inglota 50 :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

Miałąm ten lakier z miss Sporty - w wercji mlecznobiałej - piękny efekt. Sprawdzę pozostałe, dziękuję:) 

Re: Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

Wibo tez takie ma :)

Re: Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

uwielbiam takie lakiery

Re: Lakiermleczny z delikatnym różowym tonem

Jakość GR w miarę znam, a jak pozostałe lakiery się sprawdzają? Jak z odpryskiwaniem, schnięciem? Chodzi mi o te "z niższej półki" jak Miss Sporty i Wibo.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: