Ladne SExy subtelne Dlonie

  • 2014-06-10, o 03:22
  • 43
  • 19 516
  • 30
  • 41

Ladne SExy subtelne Dlonie

Jakie macie sposoby sprawdzone by nasze dlonie byly ladne subtelne ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Ladne SExy subtelne Dlonie

Przede wszystkim regularne smarowanie kremem, dbanie o stan i wygląd paznokci oraz od czasu do czasu stosowanie balsamów do ciała.

Re: Ladne SExy subtelne Dlonie

Przede wsytskim dobre nawilżanie za pomocą kremu do rąk ale i też jakichś kompresów :) Po za tym jak już kostka wsponiała, ważne jest też dbanie o paznokcie :)

Re: Ladne SExy subtelne Dlonie

Popieram poprzedniczki, przede wszystkim nawilżanie. :)

Re: Ladne SExy subtelne Dlonie

Zawsze przed pójściem spać nakładam dobrze odżywiający krem do rąk, a raz w tygodniu nakładam oliwkową maseczkę do rąk z Ziaji.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ladne SExy subtelne Dlonie

ja za bardzo nie przywiązuje wagi do dbania o dłonie ,kremu albo olejku uzywam raz w tygodniu góra dwa jak mi sie przypomni ale chyba muszę trochę zadbać i częściej je nawilżać bo będą w przyszłości  suche jak sahara.

Re: Ladne SExy subtelne Dlonie

Raz w tygodniu nakładam podgrzaną oliwę z oliwek na dłonie i bardzo dokładnie wcieram, dobrze to robi moim dłoniom :)

Re: Ladne SExy subtelne Dlonie

Ja co dwa tygodnie wykonuję peeling, po czym aplikuję grubą warstwę kremu do rąk i zakładam woreczki foliowe na około 20 minut. Ponad to pamiętam, żeby po każdym kontakcie z wodą smarować dłonie kremem a na noc dodatkowo wcieram w skórki oliwkę bądź krem do skórek. Dzięki temu cieszę się pięknymi, zadbanymi dłońmi :)

Re: Ladne SExy subtelne Dlonie

nawilżenie to podstawa:) do tego ładne paznokcie i efekt jest satysfakcjonujący. jakoś ostatnio zapomniałam o peelingach, ale czas do tego wrócić - w sumie to całego ciała najlepiej:)

Re: Ladne SExy subtelne Dlonie

zadbane paznokcie, odciągnięte skórki, oliwka na skórki i krem do rąk to podstawa ;)

Re: Ladne SExy subtelne Dlonie

nawilżać i stosowac peelingi

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: