La Roche-Posay

• 2015-09-03, o 18:30
  • 50
  • 9 555
  • 29
  • 40

La Roche-Posay

Witam! :-)Zbieram opinie na temat kosmetyków marki La Roche-Posay Effeclar (żel) i Effeclar DUO [+] (krem). Dziewczyny, proszę o szczere recenzje tych kosmetyków. Czy naprawdę pomagają pozbyć się przebarwień, rozszerzonych porów i zmian? Czekam na opinie!

Re: La Roche-Posay

Miałam ten krem, właśnie mi się skończył. Konsystencja jest przyjemna, lekka. Zużyłam w sumie tylko jedno opakowanie i używałam go na noc, nie wiem, może to za mało, by były jakiekolwiek efekty... Chociaż ja ostatnio (nie zapeszając!!!) nie mam wielu niedoskonałości, raczej pojawiają się sporadycznie, wiec może to też trochę dzięki niemu. Teraz używam czegoś innego, więc okaże jak moja cera będzie się zachowywać w najbliższym czasie.

ja o nich duzo czytałam bo również zainteresowałam sie tylko ja bardziej tą wersją w żelu podobno jest lepsza ,ale boje sie zaryzykować bo za tanie one nie są ,Klaudia z zauwazyłaś mniej zaskórników na skórze po tym kremie ,czyzby krem był lepszy od żelu ?

Bardzo lubię produkty od La Roche :) i od siebię mogę z czystym sumieniem polecić krem K+ który jest naprawdę bardzo dobry do cery tłustej z którą jednak bardzo dużo dziewczyn ze mną na czele ma problem. Dodatkowo zauważyłam że bez większych problemów radzi sobie z zaskórnikami , z problemem zatkanych porów oraz drobnymi niedoskonałościami. Co do samego kremu to bardzo szybko się wchłania , ma przyjemną , lekką konsystencje do tego opakowanie jest bardzo wygodne dzięki dozownikowi nie mam większych problemów z wyciśnięciem odpowiedniej ilości. 

Co do DUO+ o którym mowa to jeszcze nie miałam przyjemności go testować :) także za bardzo się na jego temat nie wypowiem.

Miałam od nich tylko jeden krem a właściwie balsam do ciała Lipikar Balsam AP i byłam z niego bardzo zadowolona.. nadal jestem bo do tej pory go używam :)

Ja miałam krem do twarzy Hydreane riche do cery suchej i wrażliwej i w sumie byłam zadowolona. Efektów nie dawał może powalających ale przyzwoicie nawilżał

zakupiłam zestaw i jestem bardzo go ciekawa :)

Słyszałam bnardzo pozytywne opinie na temat tego kremu.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

nic powalającego, stosowałam na noc. niestety moja skóra znosiła to średnio bo krem dość mocno mnie wysuszył

nic powalającego, stosowałam na noc. niestety moja skóra znosiła to średnio bo krem dość mocno mnie wysuszył

2015-09-22 11:38:31 autor moco

U mnie własnie było podobnie, skóra szorstka po przestaniu uzywania kremu dosłownie na chwilę. :/

No ich kremy są całkiem dobre ale moim zdaniem trochę przesadzili z ceną, bo jest sporo tańszych kremów, które mają podobne działanie albo nawet lepsze...