L@ndrynk@860529-moje makijaże

  • 2012-02-09, o 22:39
  • 136
  • 39 067
  • 35
  • 56

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

No ja nie mogę coraz to piękniejsze te makijaże wykonujesz
Super!!!

Paola

dzięki śliczne już nawet będę miała 1 -wszą klientkę moja koleżanka chce żebym ją pomalowała na wesele

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Faktyczne jedna jest ciut grubsza ale bardzo równo i ładnie ci wyszły. Tylko wydaje mi się, że uniesienie kreski powinno być zrobione troszkę wcześniej- mnie też czasem tak zdarza się:) co nie zmienia faktu, że mi się podoba jak wyglądają.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Witajcie dzisiaj wstawiam zdjęcie makijażu w wersji twitty nie wiem czy dobrze napisałam ściślej mówiąc makijaż gdzie w załamaniu powieki rysuje się linie brązową kredką nakłada brązowy cień i rozciera podpatrzyłam kiedyś na you tubie że ten typ właśnie nazywa się twitty tylko nie wiem czy tak to się pisze jeśli któraś wie o co chodzi to proszę o poprawę

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Bardzo ciekawy:) I cudne kolorki:) Jakie to cienie?

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG:http://makeupbyhanexxx.blogspot.com/ORAZ FANPAGE:https://www.facebook.com/makeupbyhanex

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Bardzo ciekawy:) I cudne kolorki:) Jakie to cienie?

HaneXxX

dołączam się do pytania

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

cienie to ruby rose nie wiem czemu ale bardzo lubię te cieni.
cieszę się że się podoba

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

cienie to ruby rose nie wiem czemu ale bardzo lubię te cieni.
cieszę się że się podoba

l@ndrynk@860529

z tego co wiem to dużo osób lubi te cienie

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Fajne propozycje, każdy kolejny makijaz wychodzi ci lepiej od poprzedniego. Mam wrażenie że lepiej wyglądasz w mniej połyskujacych cieniach oraz w kolorkach bardziej stonowanych. Chętnie zobaczyłabym Cie w matowym brązie, granacie, szarości, może jakiś fiolet?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Fajne propozycje, każdy kolejny makijaz wychodzi ci lepiej od poprzedniego. Mam wrażenie że lepiej wyglądasz w mniej połyskujacych cieniach oraz w kolorkach bardziej stonowanych. Chętnie zobaczyłabym Cie w matowym brązie, granacie, szarości, może jakiś fiolet?

marzena000

tak, tak! chcę zobaczyć cię w matowym fiolecie lub granacie

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Witajcie dziewczyny lato w pełni to i ja dzisiaj znalazłam czas aby zrobić makijażyk . od razu mówię że jest to moja wersja makijażu granatowo czarnego którego wykonała nasza czarnula w( str 14 w jej watku)ponieważ teraz dorwałam niebieskie cienie dlatego spróbowałam go wykonać . A i kiedyś ewelinablbn też była ciekawa jakbym wyglądała w takich kolorkach :

Bardzo ładne te ostatnie makijaże. A mogłabyś zrobić coś z ciemnym fioletem albo granatem? Ciekawa jestem jak byś wyglądała

ewelinablbn

Tak więc oceniajcie komentujcie no i Ty czarnulo także .

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: