L@ndrynk@860529-moje makijaże

  • 2012-02-09, o 22:39
  • 136
  • 39 070
  • 35
  • 56

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

dziękuję Moniko spróbuję jeszcze innych Twoich makijaży bo naprawdę są piękne

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Przepraszam za jakość zdjęć ale robione wieczorem przy świetle i są nie najlepszej jakości

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

i jeszcze jedno ujęcie

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

super kolorki:) makijaż bardzo mi się podoba:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Kolory bardzo ciekawe - widać wiosna do nas biegnie mam nadzieję, że Cię nie urażę, ale wydaje mi się, że wyglądało by jeszcze lepiej, jakbyś kreskę narysowała krótszą na górnej powiece - a na dole niekoniecznie w linii wodnej i na całej długości oka.

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Kolory bardzo ciekawe - widać wiosna do nas biegnie mam nadzieję, że Cię nie urażę, ale wydaje mi się, że wyglądało by jeszcze lepiej, jakbyś kreskę narysowała krótszą na górnej powiece - a na dole niekoniecznie w linii wodnej i na całej długości oka.

ladymakeup

Jestem tego samego zdania... kolorki super, a kreseczke dałabym krótszą

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Ja myślę że długość kreski jest w sam raz,mogłaby być ciut grubsza.Gdyby kreska była krótsza nie byłaby zauważalna.Według mnie do twojego oka pasowałaby kreseczka w stylu pin-up.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

a ja bym chciala zobaczyc oczka z bliska i zamkniete ,bo slabo widac te kreski..mam wrazenie ze jest ona tylko po zewnetrznej stronie oka..jakby przedluzona:):)na prawym oku,tak jakby wogóle jej nie bylo...

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Ja myślę że długość kreski jest w sam raz,mogłaby być ciut grubsza.Gdyby kreska była krótsza nie byłaby zauważalna.Według mnie do twojego oka pasowałaby kreseczka w stylu pin-up.

czaswrocicnaziemie

jak to jest kreska w stylu pin-up proszę mnie oświecić

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

z trochę innej beczki powiedzcie mi dziewczyny czy ja mam opadające powieki czy nie bo kiedyś była ta kwestia poruszona jak tak to po czym można stwierdzić że ktoś ma opadające i jakie triki makijażowe zastosować aby optycznie powiększyć oczka

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: