L@ndrynk@860529-moje makijaże

  • 2012-02-09, o 22:39
  • 136
  • 39 065
  • 35
  • 56

Re: bordo

Moim zdaniem te kreski po prostu nie są dobrze wyciągnięte ku górze, tylko tak zawinięte- do góry i znowu na dół. I jeżeli kreski wyciągamy ku górze to koniec powinien być w kształcie takiego trójkąta. Ale ogólnie makijaż i połączenie kolorów bardzo mi się podoba.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: bordo

katy24-24 nie wiem o które oczy Ci chodzi o moje czy tej modelki że są opadające? tak sobie myślę że masz rację z tymi kreseczkami bardzo lubię je robić ale muszę poćwiczyć albo podpatrzeć na nie jakiś patent

Re: bordo

hmmm...w opisie do zdjęcia: cytuję:tutaj tez cos bordowego...a ktore oczy sa Twoje ,a które modelki ???,bo juz sie pogubiłam..skoro wklejasz makijaze oczu :np .pt:bordo,,to rozumiem ,ze sa to Twoje zdjecia

L@ndrynk@860529-moje makijaże

Witam tutaj dodaję makijaż zaczerpnięty od ladymakeup którego malowała pod tytułem \'\' makijaż dla niebieskich oczu \'\' proszę o opinie

L@ndrynk@860529-moje makijaże

i tutaj jeszcze jedna fotusia

Re: bordo

ten ostatni makijaż jest cudowny:) pasują ci te kolorki:) bardziej bym roztarła ten cień zielony co masz w załamaniu:) i będzie idealnie:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: bordo

tutaj też coś bordowego

l@ndrynk@860529

hej..wydaje mnie sie,ze masz opadające troszke powieki i powinnas troszke inaczej malowac kreski.,albo zaprzestac ich malowania.. bo cos mi w tych kreseczkach nie pasuje...nie wiem,moze to tylko moje odczucia...

ps..juz w któryms z watkow bylo pytanie odnosnie wlasnie tego ,jak malowac oczy kreseczką przy opadających powiekach.NIESTETY,pytanie zostalo bez odpowiedzi,

to nie są jej oczęta:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

dziękuję czarnulaxyz -nie rozcierałam bo chciałam żeby był mocniej widoczny

katy24-24 wyjaśniam moja twarz to o ta co na tym ostatnim makijażu a dałam do bordo ( teraz zmieniony tytuł na lndrynk860529) bo tutaj już będę wstawiać moje makijaże żeby nie zaśmiecać i nie zaczynać nowych wątków

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

Wyjaśniam na wszystkich zdjęciach jestem ja landrynka oprócz 2 -óch zdj. po napisem \'\' tutaj też coś bordowego

Re: L@ndrynk@860529-moje makijaże

W tym ostatnim makijażu faktycznie wyglądasz super, myślę, że najlepiej Ci w nim

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: