Kwarantanna

  • 2020-04-02, o 12:19
  • 10
  • 639
  • 12
  • 10

Kwarantanna

Jak sobie radzicie na kwarantannie? To dla nas wszystkich trudny czas, mam nadzieję, że dobrze to znosicie. Jesteśmy w tym wszystkim razem.

Re: Kwarantanna

Ja muszę ci jakiś czas pojechać na zakupy, a tak to siedzimy wszyscy w domu.

Re: Kwarantanna

Jest ok, ale ciąży to, że jest dużo ograniczeń. No ale są one w gestii zdrowotnej, więc nie można mieć pretensji.

Re: Kwarantanna

Czytam ksiazki, ogladam filmy i seriale, gotuje, częsciej sprzątam :D Ogólnie troche mnie uwiera ze nie moge isc w wolnym czasie do kina albo galerii, ale nie ma dramatu.

Re: Kwarantanna

Potraktowałam ten czas jako swego rodzaju wakacje i wreszcie mam czas na rozwijanie swoich pasji. Oczywiście problemy są ale mam nadzieję z jak najszybszym uspokojeniem się sytuacji i liczę, że niedługo wszystko wróci do normy. Wreszcie można przeczytać książkę czy też nadrobić filmy. To również doskonały moment, żeby lepiej poznać siebie i zastanowić się co dla nas jest ważne. Skupiam się ostatnio na psychologicznych książkach, które ułatwiają ten trudny czas. A jak już mam dość książek, warto oderwać się i pograć w jakieś gry, porozwiązywać testy. Dzisiaj na przykład natknęłam się na test związany z osobowością, ciekawa forma żeby lepiej poznać siebie (usunięto reklamę)

Re: Kwarantanna

Mam to szczęście, że mieszkam na wsi koło lasu, który należy również do mojej działki. Duże podwórko i sad kwitnący i tej porze roku :) Pracy nie brakuje, jak to na wsi. Grządki, kwiaty, porządki w ogrodach, ale też zabawy z psinką. Do sklepu jeżdżę raz na tydzień po niezbędne produkty. Trudniej byłoby funkcjonować w bloku.

Re: Kwarantanna

Jeżdżę dwa razy w tygodniu do pracy, poza tym staram się nie wychodzić, jeżeli już to na zakupy ale od razu robimy większe - na 2/3 tygodnie

Re: Kwarantanna

Poza wychodzeniem do sklepu spedzam wiekszosc dnia na ogladaniu seriali, dobrze ze mialam spore zaleglosci.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kwarantanna

Ja siedzę w domu, ewentualnie jadę na duże zakupy, które mają wystarczyć na długo. Na razie nie myślę o innych zakupach. Choć obstrzezenia są już po części zniesione, lepiej zachować zdrowy rozsądek.

Re: Kwarantanna

Nie czuje sie jakos zle na kwarantannie. pracuje z domu wiec nie marnuje czasu na dojazdy, nie wydaje bez sensu pieniedzy na wizytach w galeriach, mam wiecej czasu na ksiazki i filmy. Mi sie podoba takie zycie :P

Re: Kwarantanna

Ja powinnam iść do mojej sieci komórkowej żeby wymienić kartę na mniejszą, ale.... no jakoś nadal jestem daleka od tego żeby tam iść.. Wszyscy pewnie się rzucą i zaraz będzie więcej chorych.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: