Kurs trychologiczny? co sądzicie?

  • 2016-03-14, o 22:32
  • 8
  • 6 378
  • 6
  • 7

Kurs trychologiczny? co sądzicie?

Co sadzicie o kursie trychologicznym? Dla niewtajemniczonych jest to kurs, ktory pozwala nabyc wiedze na temat wlosow- o tym skad biorą sie problemy np. z wypadaniem wlosow i jak leczyc takie przypadlosci. Czy mi jako fryzjerce przyda sie takie szkolenie? Mam mozliwosc zapisania sie wlasnie na taki kurs Hair Medici, czesciowo bedie dofinansowany. Zapisac sie? 

Re: Kurs trychologiczny? co sądzicie?

Jasne ze tak. Takie kursy zawsze sie przydają. Zwlaszcza ze Hair Medica z tego co kojarzę proponuje bardzo profesjonalne szkolenie i pracuje na wysokich jakosciowo produktach. Jesli masz mozliwosc zapisania sie ( tym bardziej ze czesciowo kurs jest dofinansowany) to nie ma co sie wahac!

Re: Kurs trychologiczny? co sądzicie?

Oczywiście! Taki kurs powinien być obowiązkowy dla każdej fryzjerki - tak uważam :)

Re: Kurs trychologiczny? co sądzicie?

Uważam że każda fyzjerka powinna być po takim kursie :)

Zapraszam na mojego bloga - www.lulanka.com :)

Re: Kurs trychologiczny? co sądzicie?

Jak najbardziej powinnas pojsc

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kurs trychologiczny? co sądzicie?

Dzieki za odpowiedzi. W sumie zaskoczylyscie mnie, nie wiedzialam, ze kursy trychologiczne to obecnie podstawa :) a ktos byl na kursie proponowanym przez hair medicę?

Re: Kurs trychologiczny? co sądzicie?

Dzieki za odpowiedzi. W sumie zaskoczylyscie mnie, nie wiedzialam, ze kursy trychologiczne to obecnie podstawa :) a ktos byl na kursie proponowanym przez hair medicę?

2016-03-18 22:24:44 autor candice86

Moja przyjaciolka jest fryzjerką i byla na kursie Hair medici- ogolnie poleca, bo nie dzialają na byle jakich produktach tylko jest to juz wyzsza polka. Mozna sie wiele nauczyc, a po kursie hair medica dostarcza klientow za darmo do salonu fryzjerskiego, mysle ze to spory plus ;)

Re: Kurs trychologiczny? co sądzicie?

nie wiedziałam że są takie kursy. Fajna sprawa

Re: Kurs trychologiczny? co sądzicie?

Super sprawa, takie szkolenie daje ci certyfikat, mozesz potem wprowadzic szereg usług w salonie- badanie skory glowy itd. a to moze wyrozniac cie na rynku pracy i przyciagnac nowych klientow!! Zapisuj sie, zwlaszcza ze szkolenie masz dofinansowane!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: