Kupiłaś coś fajnego na black friday?

  • 2017-11-25, o 13:01
  • 18
  • 6 251
  • 19
  • 15

Re: Kupiłaś coś fajnego na black friday?

Mi na black firday udało się kupić markową biżutrię Verona w super cenie na usunięto reklamę - kupiłam złote kolczyki i naszyjnik :) Często mają tam fajne promocje cenowe i stałe rabaty, także warto skorzystać :) 

Re: Kupiłaś coś fajnego na black friday?

Moim najbardziej udanym zakupem był puder Tokyo z Bikora! Bardzo się cieszę, że go "upolowałam"- rewelacyjnie wykancza makijaż, ładnie matuje i długo się utrzymuje!

Re: Kupiłaś coś fajnego na black friday?

W tym roku niestety nic :(

Re: Kupiłaś coś fajnego na black friday?

ja też ;( w zeszłym roku było dużo lepiej 

Re: Kupiłaś coś fajnego na black friday?

Ja polowałam na coś z Neonail, bo mieli fajną obniżkę, ale ostatecznie nie wyszło... Ostatecznie pewnie kupię zestaw bombkowy i bez tego, bo plus jest taki, że przed świętami i tak sporo rzeczy bardziej sie opłaca.

Re: Kupiłaś coś fajnego na black friday?

w Tym roku nie szalałam :P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kupiłaś coś fajnego na black friday?

Niestety też nic nie kupiłam - może macie namiary na jakieś resztkowe promocje? Może, ktoś jeszcze utrzymał niższe ceny?

Re: Kupiłaś coś fajnego na black friday?

Kupilam kilka ubran i gadżetow, ale nawet i bez black friday mozna zrobic tanie zakupy w sieci. Zajrzyjcie sobie na usunięto reklamę- tam na biezaco sa wrzucane informacje o rabatach i zniżkach w roznych sklepach ( odziez, kosmetyki, elektronika itd.). Sporo mozna zaoszczędzic, a w okresie swiatecznym to szczegolnie wazne :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: